Hakkımızda

Kozmoya.com ekibi, uzun yıllar profesyonel kozmetik ürünleri sektöründe hizmet verdikten sonra, kozmoya.com projesini internet üzerinden tüm Türkiye'deki müşterilere ulaşmak üzere hayata geçirdi.

Sitenin kolay kullanımı, çabuk erişilebilir olması, teknoloji ve yenilikleri sürekli takip ederek uygulanması, detaylı ve özenle oluşturulmuş özgün içeriği, tasarımı ve profesyonel görüntüsü kısa sürede kozmetik konusunda online alışverişseverlerin dikkatini çekti.

Satılan ürünlerin kalitesinde seçici olmak, ürünlerle ilgili danışmanlık vermek, yeniliklerin en kısa sürede uygulanması ve mutlak müşteri memnuniyeti konuları her zaman en iyi olmak için dikkat edeceğimiz önemli unsurlardır. Sürekli gelişen ve genişleyen ürün yelpazemiz ile değerli müşterilerimizin her zaman ilk tercihi olacağız.

"Sizin için en doğru ürünleri en uygun fiyatlar ile en güvenli şekilde ve en kısa sürede teslim etmek birinci hedefimizdir."

2012 yılından beri binlerce ürünü müşterilerimize sorunsuz teslim ederken hiçbir siparişin mağazamızı kötü hatırlatacak bir şekilde sonuçlanmamış olmasının haklı gururunu taşıyoruz.
Bundan sonra da müşterilerimizin memnuniyeti için elimizden gelenin en iyisini yapıyor olacağız.

Kozmoya.com


Yeni bir hesap oluşturarak sipariş durumunuzu takip edebilir ve önceki siparişlerinize göz atabilirsiniz.
Üyelerimize özel sürprizleri, indirimleri ve kampanyaları kaçırmazsınız.

Üye Ol Giriş Yap
Kozmoya Elektronik Hiz. ve Tic. Ltd. Şti. © 2012-2023
Kartlar