Kapıda Ödeme

Aras Kargo işbirliği ile siparişlerinizin ödemesini dilerseniz kapınızda ürünü teslim alırken Aras Kargo görevlisine nakit olarak yapabilirsiniz. 

  • Bu hizmeti kullanmak istiyorsanız ödeme ekranında son adım olan ödeme metodu bölümünde "Kapıda Nakit Ödeme" seçeneğini işaretlemeniz gerekiyor.
  • Kapıda ödemeli siparişlerinizde kargo taşıma ücreti haricinde kapıda ödeme hizmet bedeli kargo şirketi tarafından ekstra ücretlendirilmektedir. Bu nedenle; Kapıda nakit ödemelerde 30TL "kapıda ödeme hizmet bedeli" sipariş toplamına otomatik olarak eklenmektedir. Kapıda ödeme yönteminde kredi kartı / banka kartı ile ödeme seçeneği mevcut değildir.
  • Aras Kargo yetkilisi, siparişi veren kişinin kimlik kartı ibrazını görmeden ürünü teslim etmeyecektir.
  • Ödeme yapmadan önce Aras Kargo görevlisinden, kimlik ibrazı isteme hakkınız vardır.
  • Hizmet bedeli otomatik olarak toplam ödeme tutarınıza ilave olacaktır. Söz konusu bedel her bir teslimat için bir kez alınır. Siparişinizde birden fazla ürün olsa dahi hizmet bedeli bir kere eklenecektir. 
  • Kapıda ödemeli verdiğiniz siparişlerde mutlaka müşteri hizmetlerimiz sizi arayarak sipariş ve adresi teyit etmelidir, aksi halde siparişiniz işleme alınmayacaktır. Bu sebeple sisteme kayıt ya da siparişinizi oluşturduğunuz formda telefon bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurunuz.

Kapıda ödeme online alışverişin en güvenilir halidir.


Yeni bir hesap oluşturarak sipariş durumunuzu takip edebilir ve önceki siparişlerinize göz atabilirsiniz.
Üyelerimize özel sürprizleri, indirimleri ve kampanyaları kaçırmazsınız.

Üye Ol Giriş Yap
Kozmoya Elektronik Hiz. ve Tic. Ltd. Şti. © 2012-2024
Kartlar