TIGI

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
ÖZELLİKLER Mat görünümlü, sert tutuşlu saç şekillendiricisi. Sert bir görünüme sahip olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Hafif mat dokusu ve saçı ayırarak tutuş sağlayan yapısıyla alışılmışın dışında sonuçlar elde edebilirsiniz.  Saçınızda doku yaratmak ve sert bir tutuş ve definasyon efektlerini detaylı göstermek için mükemmeldir. Günlük kullanım için uygundur.   KULLANIM Islak veya kuru saça uygulanabilir. Macunumsu dokuyu parmak uçlarınızla alın. Ovuşturarak saçınızın istediğiniz bölgelerine uygulayın. ..
76.00TL 67.00TL
KDV Hariç: 56.78TL
AÇIKLAMA İhtiyaç duyulan her noktada doku yaratın. Kısa veya orta uzunluktaki saçlar için idealdir. El hünerinizi ustalığınızı fırça ve kıvrımlarla yansıtmanıza olanak tanıyan bu ürün mükemmel bir doku, canlılık ve ayrıştırılmış bir 'finishing' imkanı sunar. İçeriğindeki liflerle saça doku verir ve şekillendirir.   KULLANIM Bu lifli kremi temiz, nemli ya da kuru saçlarda kullanın. Ne kadar kullanılırsa o kadar doku kazandırır. Nemli saça sürdükten sonra kurutma makinası ile kurutun ya da doğal kurumaya bırakın.  ..
76.00TL 67.00TL
KDV Hariç: 56.78TL
AÇIKLAMA Kırık saç uçlarını onarın! İpeksi, yumuşak, parlak ve akan saçlara sahip olun, parıldayın! Saçlarınızın kırık uçlarını onarır. İpeksi, yumuşak, parlak saçlarınızla gösteriş yapın. Yüksek konsantrasyondaki formülü ile saçlarınızın dolaşmasını engeller ve elmas parlaklığı kazandırır. Yıpranmış saçlarınıza yeniden doğal ve sağlıklı bir görünüm kazandırır. Saçınızın kuruma süresini kısaltarak kütikul tabakasının daha fazla zarar görmesini engeller. Parlak ve sağlıklı görünümde kaygan saçlara sahip olursunuz. Özellikle boyalı saçlar için vazgeçilmez bir üründür.   KULLANIM Islak saça uygulayın. Gözle temas ..
102.00TL 90.00TL
KDV Hariç: 76.27TL
AÇIKLAMA Saçınızın parlaklığını esnek bir tutuş ile elektriklendirmeden koruyun! Renk dalgalanmasını ve fön makinasının, preslerin, güneşin etkilerinden zarar görmesini engeller, seksi bir görünüm sağlar.    KULLANIM Parlaklık için ıslak saça uygulayın ve fön ile kurutun. Ya da sonlandırıcı olarak kuru saça uygulayın. ..
66.00TL 56.00TL
KDV Hariç: 47.46TL
AÇIKLAMA Mega Vitaminli Saç Kremi Self absorbed saç kremi yapısındaki A, B2, B5 ve E megavitaminleri sayesinde yıpranmış saçlara kısa sürede gözle görülür bir enerji vererek saçları nemlendirir, yumuşatır ve saç tellerini yeniden canlandırır. Kendinizle ilgilenmek için iki dakika ayırın. Cansız saçlarınızı mega vitamin A, B, C, D ve E ile canlandırın, tembelleşmiş cansız saçlara enerji verir. Saçın dolgunluk ve parlaklığını arttırır. Kuru uçlar ve dolaşma sorunlarını çözümler. Kimyasal işlem görmüş ve şeklini kaybetmiş olan saçların ihtiyaçlarını giderir.  KULLANIM Nemli saçın tamamına uygulayın ve durulayın. Daha fazla besley..
66.00TL 58.00TL
KDV Hariç: 49.15TL
AÇIKLAMA Mega Vitamin Şampuanı Self Absorbed Mega Vitamin Şampuanının A, B2, B5, D3 ve E vitaminlerinden oluşan mega vitamin karması, şeklini kaybetmiş veya kimyasal işlem görmüş saçları fiziksel olarak forma sokar. Keşfettiğiniz bu yeni gücü şekillendirin. Saçınızın parlaklığını ve dolgunluğunu sergileyin. Ne de olsa bu kadar iyi görünmek için çok çalıştınız. (Biz aslında öyle olmadığınız kimseye söylemeyiz) A, B2, B5 ve E vitaminleri yönünden oldukça zengin olan Self Absorbed Şampuan, vitamin eksikliği problemini giderdiği saçlara, parlaklık, nemlilik ve dolgunluk kazandırır. Turunçgillerin ferahlatıcı, hoş kokusu eşliğinde saç derisine v..
58.00TL 51.00TL
KDV Hariç: 43.22TL
AÇIKLAMA Saçınız "bana iyi davran!" diye bas bas bağırıyor mu? O zaman bu uyarıcı ve onarıcı maske ile saçınıza yapacağınız 5 dakikalık bakım ile parlak ve sağlıklı saçlara kavuşacaksınız.  Rahatlayın ve kendinizi bu güzel hisse bırakın. Nane özleriyle yorgun baş derisi ve saçlarda termal bir bakım sağlayarak sadece 5 dakikada saçlara daha sağlıklı, daha parlak bir form verir. Pantenol soya ve buğday proteinleri sayesinde saçlara derinleşmesine nüfuz ederek yeniden bir yapılanma oluşturur. İçeriğindeki mentol ve nane özü yapları hücresel bir döngü ile saçlara tazelik kazandırırken zaman içerisinde saçlara yoğun bir Spa bakımı sayesinde kuruluk, kepek v..
102.00TL 90.00TL
KDV Hariç: 76.27TL
AÇIKLAMA Bağlantıyı kur ve saçların dans etsin. Sınırsız doku, rock tarzı, ıslak veya kuru saçta uygulanır. Şekillendirmede veya saça yeniden şekil vermek için kullanılabilir.    KULLANIM Kullanmadan önce iyice çalkalayın. Çok az bir miktar çok fazla iş görür. ..
76.00TL 67.00TL
KDV Hariç: 56.78TL
AÇIKLAMA Süper İnce Parlaklık Adrenalini Meyve özlerinden gelen hoş, hafif kokusu ve saçlara doğal bir parlaklık kazandıran ipek türevi yapısı ile son derece hafif bir sprey. Her tip saça önerilir. Saçları ağırlaştırmadan, hak ettiği değeri verin. Bitim işlemi için mükemmel bir tamamlayıcı ürünüdür. Headrush saçınızın parlaklık adrenalinidir. Doğrudan saçınıza işleyecek süper ince süper parlak sprey. Bu hafif sprey saçınızı tamamen kaplar ve ekstra parlaklık verir.   KULLANIMI Kuru saça sıkın ve parlasın. ..
86.00TL 76.00TL
KDV Hariç: 64.41TL
1 yorum yapılmış.
AÇIKLAMA  Mat, açılması zor, yorgun saç tipleri için enerji ve parlaklık spreyidir. İpeksi, parlak, güzel kokan saçlar için parlatıcı, elektriklenme önleyici sprey.   KULLANIM Islak saça 1-2 kez sıkılarak tatbik edin. Saçı tarayın ve kurutun. Ardından şekillendirme işlemine geçin. Saça kuru iken sıkılırsa parlaklık ve ipeksi bir görünüş verir.   ..
60.00TL 53.00TL
KDV Hariç: 44.92TL
AÇIKLAMA Kuvvetli Saç Spreyi Neden saçlarınız sert olmasın? Sürekli tutuş ve kontrol için Hard Head saç spreyi kullanın. Anında kurur. Cesur olun, yerçekimine karşı koyun. Ne kadar çok kullanırsanız saçlarınız o kadar sertleşir. Extra güçlü sprey saçlara maximum doku ve stabilite sağlamak için geliştirildi.  İçerdiği nemlendirici buğday proteini ve provitamin B5 saç tellerini güçlendirerek nemlenmesini sağlar.  Hızlı kuruma özelliği daha fazla kullandıkça daha fazla şaşırmanıza sebep olacak!   ..
56.00TL 49.50TL
KDV Hariç: 41.95TL
ÖZELLİKLER Aeresol içermeyen bu unisex sprey hacimli, çabuk kuruyan ve süper parlayan saçlar yaratır, kokusu tazelik verir.  Gazsız spreydir, hafiftir. Çabuk kurur. Parlaklık verir. Güneşin zararlı ışınlarından korur. Her uzunluk ve dokudaki saça uygundur.   KULLANIM Kurutulmuş ya da şekillendirilmiş saça son ürün olarak uygulayın. Tutuculuğu arttırmak için tekrar uygulayın.   ..
56.00TL 49.50TL
KDV Hariç: 41.95TL
AÇIKLAMA Her banyo sonrasında kullanılır. Saç uçlarını iyileştirerek içerdiği Guar ve extra doğal multi nemlendiriciler sayesinde kuru veya kimyasal işlemler, hava kirliliği, yoğun kurutucular nedeniyle yıpranmış saçların korunmasını sağlar. Yapısında bulunan stirik asit ile saç hücrelerini bir arada tutarak saç uçlarında sürekli bir iyileme yaratır. Yazın deniz ve havur kenarında saçların nemli ve yumuşak kalmasını sağlar. Her tip saça önerilir. Güneş koruyucu olarak da kullanılır. Saçların daha sağlıklı ve düzenli uzamasına yardımcı olur Bakım uygulayın ve saçlarınızı kurtarın. Kırık onarıcı bakım saçlarınızı sarar, kırı..
76.00TL 67.00TL
KDV Hariç: 56.78TL
AÇIKLAMA Kraliçe gibi hissederken süperstar gibi görünün! Saçlarınız hemen kaybolmayacak bir hacim, kütle ve dolgunluk kazansın.    KULLANIM Saç köklerine spreyi sıkın. Ardından Superstar Blowdry Lotion kullanın. Ya da saçlarınızda bir patlama yaratmak için saçların tamamına sıkın.   ..
70.00TL 61.00TL
KDV Hariç: 51.69TL
AÇIKLAMA Yeniden yapılandırıcı Dumb Blonde Şampuan, açıcı işlem görmüş ve boyalı saçların nem dengesini en üst seviyede koruyan formülüyle pantonel, soya ve buğday proteinleri sayesinde saç rengini koruyarak yıpranmış saçların beslenmesini, ipeksi bir yumuşaklık ve ışıltı kazanmasını sağlar. İçeriğindeki keratin aminoasitleri işlem gören saçlarda, saç tellerinin protein yapısını dengeleyerek ve saç rengini koruyarak yoğun bir ışıltı, yumuşaklık kazandırır. Sadece sarışınlar için değil, aynı zamanda canlı kızıllar ve canlı esmer renkler içindir. Dumb Blonde Şampuan esktra nem verir, çok yoğun köpük patlaması yapar ve saçınıza süper parlaklık kazandırır. ..
66.00TL 58.00TL
KDV Hariç: 49.15TL
AÇIKLAMA Kuru, kalın ve kıvırcık saçlar için. Kontrolü zor saçlarda içeriğindeki silikon, pro-vitamin B5 ve soya proteinleri ile sakinleştirme ve nemlendirme sağlar.   KULLANIMI Islak saça 1 veya 2 kez şampuan köpürtülerek uygulanır. Hafifçe masaj yaparak durulanır. Ardından Control Freak Saç Kremi uygulanır. Gözle temas ettirmeyin. Gözle temas halinde bol su ile durulayın. ..
58.00TL 51.00TL
KDV Hariç: 43.22TL
AÇIKLAMA Bukle kontrolü ve düzleştirici.  Buklelerle savaşır, buklelere söz geçirir. Control freak ıslak ya da kuru saça uygulandığında parlak ve düz saçlar yaratır. Control freak hafif ve yağsızdır. Saçlarınızın havadaki neme direnmesi ve mekanik ısıya karşı korunmasını sağlar. Sonuç olarak düz ve parıldayan saçlara kavuşursunuz.   KULLANIMI Saçı Düzleştirmek İçin: Islak saça düzleştirerek uygulayın. Fırça ile istediğiniz etkiye göre şekillendirin.  Bukle Kontrolü İçin: Islak veya kuru saça uygulayın ve şekil verin.  Gözle temas ettirmeyin. Gözle temas halinde bol su ile durulayın. ..
70.00TL 61.50TL
KDV Hariç: 52.12TL
ÖZELLİKLER Bir damla ile buklelerinizi sakinleştirir ve elektriklenmeyi önler. Hafif tutuş sağlayarak parlaklık verir ve bukleleri belirginleştirir. Dış etkenlere karşı bukleleri korur ve yeniden şekillendirilebilmesini sağlar. Anthony Mascolo ve TIGI Uluslararası Yaratıcı ekip tarafından bukleleri ve dalgaları nemlendiren, yatıştıran ve belirginleştiren bir su kompleksi konsepti etrafında tasarlanmıştır. İçeriğindeki zengin deniz bitkileri ile olağanüstü nemlendirme ve yapılandırma kazandırarak okyanusun gücünü saça aktarır.   İÇERİK Bir varek füzyonu Yosun Salatalık suyu Deniz otu ve deniz rezenesi   KULLANIM ..
98.00TL 86.50TL
KDV Hariç: 73.31TL
AÇIKLAMA Güçlü besleyicilerle zenginleştirilmiş parlaklık veren renk koruyucu şampuan İçinizdeki tanrıçayı besleyin! Daima renkli kalın!  Zengin besleyici formülü ile saçınıza eşsiz parlaklık ve yumuşaklık kazandırır.  Karamel kokusu ile saçlarınızda bir tanrıça hissi yaşarsınız.  İçeriğindeki doğal ayçiçeği özleri ile saç renginizi solmaktan ve güneşin zararlı UV ışınlarından korur.  Saçlardaki kuruluk ve sertleşmeyi yok eder. Mat görünümü ortadan kaldırır. Esmerler daha iyisini yapar!   KULLANIM Bir fındık tanesi kadar kullanımı yeterlidir. ..
58.00TL 51.00TL
KDV Hariç: 43.22TL
AÇIKLAMA Dolgun ve hacimli saçlar için sülfatsız şampuan saçlarınızın rengini korurken saçlarınıza süperstarlara yakışır bir hacim kazandırır.  Ürün içeriğindeki proteinler ve zengin besleyici yağ özleri saçınızı düzleştirirken aynı zamanda saçınızda parlaklık patlaması yapar. İnce telli saçlar için sülfat içermeyen şampuan. Renk koruyucu özelliği vardır ve saça hacim kazandırır. Protein ve içeriğindeki besleyici zengin esansiyel yağlar ile ince telli saçlara hacim ve paralklık kazandırır. Hafif ve yumuşak kıvamlıdır. Çilek esansı içerir. Boyalı saçların rengine zarar vermez. KULLANIM Gözle temas etti..
66.00TL 58.00TL
KDV Hariç: 49.15TL
ÖZELLİKLER Tüm dalgalı saçlar ve bukleler için tavsiye edilir. Temizler ve bukle belirginleştirmek için saçları hazır hale getirir. Bukleleri yumuşatır, yatıştırır ve dolgunlaştırır. Anthony Mascolo ve TIGI Uluslararası Yaratıcı ekip tarafından bukleleri ve dalgaları nemlendiren, yatıştıran ve belirginleştiren bir su kompleksi konsepti etrafında tasarlanmıştır. İçeriğindeki zengin deniz bitkileri ile olağanüstü nemlendirme ve yapılandırma kazandırarak okyanusun gücünü saça aktarır.   İÇERİK Bir varek füzyonu Yosun Salatalık suyu Deniz otu ve deniz rezenesi   KULLANIM Islak saça masaj yaparak uygulayın ve..
70.00TL 62.00TL
KDV Hariç: 52.54TL
AÇIKLAMA Güçlü besleyici içerikle zenginleştirilmiş parlaklık veren krem. İçinizdeki Tanrıçayı besleyin. Soya ve buğday proteinleri saçın nemini korur, canlandırır ve parlaklık verir. Lipozom ulaştırma sistemimiz besleyici maddelerin saçınızın içinde serbest kalmasını sağlar. Pantenol kırık uçları onarır ve saçınızın kırılmaya karşı direnç kazanmasını sağlayarak saç güçlendirir.  Esmerler daha iyisini yapar! KULLANIM Her yıkama sonrası uygulandığında saç kremi olarak, Haftada bir kez 10 dk. nemi alınmış temiz saçta bekletildiğinde bakım maskesi olarak kullanılır. ..
66.00TL 58.00TL
KDV Hariç: 49.15TL
ÖZELLİKLER Kuru, kalın telli asi veya kıvırcık saçlara nem ve canlılık katar. Saç kıvrımlarına içten müdahale ederek saçları nemlendirir. Saçları yatıştırarak daha kolay kontrol edilmesini sağlar. Günlük kullanım için uygundur.   İÇERİK Pantenol (Pro-Vitamin B5) saça nem ve parlaklık kazandırır. Özel silikonlar; yıpranmış saça sağlık ve patlaklık kazandırırlar. Soya proteinleri, saçı yatıştırır, pürüzsüz ve yumuşak olmasını sağlar.   KULLANIM Tigi Bed Head Control Freak Şampuan ile saçınızı yıkandıktan sonra bir miktar ürün masaj ile yaparak uygulanır. Etki etmesi için 2-3 dakika bekletilip durulanır. ..
66.00TL 58.00TL
KDV Hariç: 49.15TL
AÇIKLAMA Buğday ve soya proteinleri, provitamin B5, keratin aminoasitleri sayesinde Dumb Blonde Saç Kremi saçların doğal protein yapısını dengeleyerek kimyasal işlemlerle meydana gelen kükürt bileşimleriyle saç uçlarının kırılmasını önler.  Sadece sarışınlar için değil aynı zamanda canlı kızıllar ve canlı esmer renkler içindir. Enkaz haline gelmiş saçları buğday, soya, keratin ve pro Vitamin B5 kompleksi içeren protein dolu bu nemlendirici ile hayata döndürebilirsiniz. pH dengeleyici, günlük krem ve bakım maskesi olarak kullanabilirsiniz. Sarışınlar için sarışınlar tarafından yaratılmıştır, bütün ara renkler de kullanabilir. KULLANIMI Gün..
66.00TL 58.00TL
KDV Hariç: 49.15TL
ÖZELLİKLER Küçük bir doz ile bukleleri nemlendirir, belirginleştirir ve yapılandırır. Yatıştırıcı aloe saç gözeneklerini nüfuz ederek elektriklenmeyi önler, yumuşatır, nemlendirir ve parlaklık verir. Anthony Mascolo ve TIGI Uluslararası Yaratıcı ekip tarafından bukleleri ve dalgaları nemlendiren, yatıştıran ve belirginleştiren bir su kompleksi konsepti etrafında tasarlanmıştır. İçeriğindeki zengin deniz bitkileri ile olağanüstü nemlendirme ve yapılandırma kazandırarak okyanusun gücünü saça aktarır.   İÇERİK Bir varek füzyonu Yosun Salatalık suyu Deniz otu ve deniz rezenesi   KULLANIM Şampuan sonrası ıslak saça..
84.00TL 74.00TL
KDV Hariç: 62.71TL
AÇIKLAMA Mükemmel Tutuş İçin Sert Jöle Saçlarınız kaskatı olsun ister misiniz? Cesur olun ve saçlarınızı ayağa kaldırın. Çabucak kurur, yerçekimine karşı koyar.  Saçlarınızın kalıp gibi olmasını istemeniz yeter!   KULLANIM Dik saçlar, uçuk modeller veya üstün tutuş elde etmek için parmak uçlarınıza az miktarda alın ve kuru saç üzerine uygulayın. Gözle temas ettirmeyin. Gözle temas halinde bol su ile durulayın. ..
60.00TL 53.00TL
KDV Hariç: 44.92TL
ÖZELLİKLER Head Shrink kullanın ve saçlarınızın kontrolünü ele geçirin. Bu mega kuvvetli jöle saçlarınıza ıslak, parlak bir görüntü verir. Kokusu sizi çıldırtacak kadar güzeldir.   KULLANIM Islak veya kuru saça dağıtın. İsteğinize bağlı olarak kurutma makinası ile kurutun veya doğal olarak kurumaya bırakın. Gözle temas ettirmeyin. Gözle temas halinde bol su ile durulayın. ..
56.00TL 49.50TL
KDV Hariç: 41.95TL
ÖZELLİKLER Orta tutuculukta sert jöle. Saça doku, hacim ve hareket kazandırır. Hatları belirginleştirir. Çok çabuk kurur, kalıntı bırakmaz.   KULLANIM Avuç içinde dağıtın ve nemli saça uygulayın. Şekil verin, doğal kurumaya bırakın ya da kurutucu ile kurutun. ..
56.00TL 49.50TL
KDV Hariç: 41.95TL
AÇIKLAMA TIGI Bed Head Stick wax ile anında saçlarınızda doku ve hareket oluşturun. Bu ürün heyecan verici stiller oluşturmak için idealdir, kullanımı kolaydır. Oldukça yumuşak ve esnektir. Uçuşan ve elektriklenen saçları kontrol eder, kalıntı bırakmaz. Saçın uzunluğuna göre istenilen miktarda wax nemli ya da kuru saça uygulanabilir.   KULLANIMI Kısa Saçlar: Dik saçlar yaratmak için bir miktar elinize alın ve saçlarınıza dairesel hareketlerle sürün. Uzun Saçlar: Karışık bir görünüm için saçın boy ve uçlarına sürün.  ..
76.00TL 64.50TL
KDV Hariç: 54.66TL
ÖZELLİKLER İpeksi, parlak ve sağlıklı görünen saçlar için düzleştirici krem. After Party, partiye giderken kullanacağınız mükemmel bir üründür. Parlak, ipeksi, sağlıklı görünen saçlar elde etmek için kullanılır. Uçuşan saçları kontrol altına alır ve ipeksi bir görünüm verir. Mica ve doğal özler sayesinde sigara dumanı ve hava kirliliği nedeniyle matlaşan saçlara sağlık, canlılık ve yumuşaklık verir. Yapısındaki nemlendirici krem sayesinde saçlardaki elektriklenmesi kontrol altında tutar. Her saça uygun canlandırıcı ve şekillendirici kremdir.  Fön öncesi veya sonrası saçı pürüzsüz ve yumuşak hale getirir.   KULLANIMI Isla..
84.00TL 74.00TL
KDV Hariç: 62.71TL
AÇIKLAMA 3 özelliği bir arada barındıran krem. Canlılık ve hacim kazandırarak enerji veren, tanımlama, ayrıştırma ve kontrol sağlayan şekillendirici. İçeriğindeki pantenol ve jojoba yağı sayesinde kıvrılmayı engelleyerek saçları nemlendirir, yumuşatır. Saçlardaki elektriklenmeyi önler, termal bir koruma sağlar. Yumuşak bir şekil isteyen herkes kullanabilir. Güneç koruyucu olarak da kullanılabilir.  Dolgunlaştırıcı; saça dolgunluk ve hacim verir. Enerji verici; cansız saçlarınızı canlandırır. Şekillendirici; saçta ayrık, belirgin, kuvvetli şekiller yaratır. KULLANIM Bir pompa kullanıldığında saçın kolay taranması..
80.00TL 70.50TL
KDV Hariç: 59.75TL
2 yorum yapılmış.
AÇIKLAMA Dolgun ve hacimli saçlar için saç kremi. Saçlarınızın hacmini superstar seviyesine terfi ettirin.  Hafif formülü ile saçı nemlendirip, parlaklık kazandırırken dolgunluğunu ve saç kütlesini de korur. Saça dolgunluk ve parlaklık verir. Daha kalın telli ve hacimli saçlar sağlar. Kimyasal işlem görmü veya doğal her saç tipinde kullanılabilir. Saçın kırılmasını engeller, statik elektriklenmeyi alır ve saçın uçuşmasını engeller.   KULLANIM Superstar şampuan ile yıkanmış ıslak saça uygulanır. 1-3 dk saçta bekletilir. Gözle temas ettirmeyin. Gözle temas halinde bol su ile durulayın. ..
84.00TL 74.00TL
KDV Hariç: 62.71TL
ÖZELLİKLER Bukleleri belirginleştirir ve ayrıştıtır. Bukle belirginleştirmek için tutuculuk ve kontrol sağlar. Bukle ve kıvrımlara hacim vererek saçlarda pırıltı ve elastikiyet sağlar. Saçın doğal dokusunu besleyerek ayrodinamik dalgalar yaratır. Saça üç boyutlu bir görünüm ve canlılık verir. Saçı nemlendirir, elektriklenmeyi önler. Dış etkenlere karşı bukleleri korur. Anthony Mascolo ve TIGI Uluslararası Yaratıcı ekip tarafından bukleleri ve dalgaları nemlendiren, yatıştıran ve belirginleştiren bir su kompleksi konsepti etrafında tasarlanmıştır. İçeriğindeki zengin deniz bitkileri ile olağanüstü nemlendirme ve yapılandırma kazandıra..
76.00TL 67.00TL
KDV Hariç: 56.78TL
ÖZELLİKLER Nem seviyesini en üst düzeye çıkararak bukleleri uzun süre korur. Dış etkenlere karşı bukleleri korur ve yeniden şekillendirilebilmesini sağlar. Anthony Mascolo ve TIGI Uluslararası Yaratıcı ekip tarafından bukleleri ve dalgaları nemlendiren, yatıştıran ve belirginleştiren bir su kompleksi konsepti etrafında tasarlanmıştır. İçeriğindeki zengin deniz bitkileri ile olağanüstü nemlendirme ve yapılandırma kazandırarak okyanusun gücünü saça aktarır.   İÇERİK Bir varek füzyonu Yosun Salatalık suyu Deniz otu ve deniz rezenesi   KULLANIM Islak ya da kuru saçlara uygulanır. Saçın boy ve uçlarına uygula..
84.00TL 74.00TL
KDV Hariç: 62.71TL
AÇIKLAMA Asi ve kalın telli saçlar için ısı işlem öncesi ısıdan koruyucu sprey. Islak saçlara kurutma öncesi uygulandığında doku güçlendirici, canlandırıcı, parlatıcı etki sağlayan losyon buğday proteini pentonol sayesinde saçların fırça darbesine ve aşırı sıcaklığa karşı doğal ışıltısını kaybetmeden korunması ve onarılmasını sağlar. Isı ile aktif hale gelir. Durulanmaz.   KULLANIM Fön ya da presten önce ıslak ya da kuru saça uygulanabilir. Nemli saça bir miktar sürülüp ardından fön ve şekillendirme işlemi yapılır. ..
70.00TL 61.50TL
KDV Hariç: 52.12TL
 • Kerastase Paris
 • Sebastian Professional
 • Loreal
 • Wella
 • Matrix
 • Schwarzkopf
 • osmo
 • nashi
 • PAUL MITCHELL
 • milk_shake
 • TIGI
 • OROFLUIDO
 • GOLDWELL
 • Davines


Sosyal Medyada Kozmoya
Canlı Destek
Profesyonel Kuaför Saç Bakım Ürünleri Satış ve Sipariş - ucuz ve uygun fiyatlar, hızlı kargo ve güvenli alışveriş.

DMCA.com 2013 Tüm hakları saklıdır.