Loreal Saç Kremleri

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
ÖZELLİKLER Yıpranmış ve kırılgan saçlar için koruyucu durulanmayan saç kremi. Saçların kaybettiği gücü geri kazandırır ve yapısını güçlendirir, saç telleri sağlamlaşır. Bir koruma kalkanı saç telini sarar ve her geçen gün saçı dış etkenlerden korur.   SAÇ TİPİ Yıpranmış, kırılgan ya da bakıma ihtiyaç duyan diğer saç tipleri.   TEKNOLOJİ Pro-Keratin ve Incell Teknolojisi   SONUÇ Saçlar korunur, daha esnek hale gelir.  Daha kolay şekil alır.   KULLANIM Yıkanmış ve havluyla ıslaklığı alınmış saça uygulanır. Krem saç boy ve uçlarına yayılır. Fön ya da ısı ile şekillendirme araçlarıyla işlem ..
68.00TL 53.00TL
KDV Hariç: 44.92TL
ÖZELLİKLER Buharla aktive olan özel bakım kremi, hassas ve yıpranmış saçlar için özel olarak geliştirilmiştir. Pro-keratin katkılı içeriği, saç yüzeyindeki boşlukları doldurarak pürüzsüz bir görünüm oluşturur. Yıpranmış saçları besleyerek tekrar canlandırır ve ışıltı kazandırır. SteamPod Buharlı Bakım Fönü kullanımı esasında ve saç şekillendikten sonra elektriklenip kabarmasına engel olur. Saçın ekstra yumuşak ve parlak olmasını sağlar. Hassas ve yıpranmış tüm saç tipleri için günlük olarak kullanılabilir.   KULLANIM Temiz ve nemli saça bölüm bölüm uygulayın. Saçı tamamen kuruttuktan sonra saçın hassas bölgeleri ve uçların..
60.00TL 53.00TL
KDV Hariç: 44.92TL
ÖZELLİKLER Yumuşak, kolay taranır ve parlak saçlar oluşturur. Saçın hafifliğini koruyarak nazikçe besler ve bakımını yapar. Saçları güçlendirir ve ideal bir hacim kazandırır. İnce telli saçların daha dolgun, yoğun ve güçlü görünmesini sağlar. Günlük kullanım için uygundur.   SAÇ TİPİ İnce telli saçlar   İÇERİK Intra-Cyclane™ ve HydraLight teknolojileri Saç köklerini kaldırarak saçları hacimlendirir.   KULLANIM Volumetry şampuan ile saçlarınızı yıkayın ve durulayın. Kremi saçlarınıza masaj yaparak uygulayın. 2-3 dk. bekletin. İyice durulayın. ..
64.00TL 49.00TL
KDV Hariç: 41.53TL
INOA Color Care Protective Koruyucu Bakım Kremi 150ml Koruyucu bakım kremi. ÖZELLİKLER Argan yağı ve yeşil çay özleri ile zenginleştirilmiştir. Saça bakım yaparak esneklik sağlar, saç telleri göz kamaştırıcı görünüme ve parlaklığa sahip olur. İÇERİK Argan yağı: Yoğun besleyici etki ve lipid yüklemesi Yeşil çay özleri: Boyalı saçların dış katmanını oksitlenmeye karşı korur. Saça derinlemesine nüfuz ederek mükemmel pürüzsüzlük ve ekstra yoğunluk sağlar. Saçlar 5 kat daha fazla beslenir.   ..
80.00TL 68.00TL
KDV Hariç: 57.63TL
Mythic Oil Souffle D'Or Hafifletici Işıltı Kremi 190ml Ve efsane yağlar ışığı açığa çıkardı. Mythic Oil Souffle d’Or Altın Parıltısı Serisi Işıltı Şampuanı ve Işıltı Kremi ile saçlarınızda mükemmel ışıltının keyfini yaşayın. Altın parıltısı etkisinde parlak saçlar isteyenler için! ÖZELLİKLER Saçları yoğun bir şekilde parlatır, besler ve hafifleştirir. Saçtaki düğümleri kolay açması için saçı yoğun bir şekilde nemlendirir ve ipeksi yumuşaklık katar. Elektriklenen ve kabaran saçları kontrol altına alır. Saçlar kolay yönetilebilir bir hal alır. Saç telinin esnekliğini artırır. Saç kıvrımları efsanevi parlaklık kazanır.   İÇERİK A..
80.00TL 63.00TL
KDV Hariç: 53.39TL
Absolut Repair Cellular Cleansing Balm Onarıcı Krem Şampuan 250ml Hasarlı saçların yoğun tedavisinde etkili krem şampuan. Saç pulcuklarını düzleştirir; incelen, yıpranan ve kırılan saç tellerini onarır ve korur. ÖZELLİKLER Saçın C bölgesinde etkili olan krem şampuan, saçı derinlemesine temizler,onarır ve saçın tüm gücünü geri kazandırır. Zayıflamış saçları, ağır hasarlı ve kimyasal işlemlerle yıpranmış saçları, özellikle saç rengi veya dönüşümler sonucu hasar gören saçları yapılandırır. Ağır hasar görmüş saç onarım derin, güçlü etkili olduğu ve yeni ve parlak güçlü gibi parlar. İÇERİK Laktik Asit Saçın kalbinde iyonik bileşikler yükl..
50.00TL 42.50TL
KDV Hariç: 36.02TL
Absolut Repair Cellular Cleansing Balm Onarıcı Krem Şampuan 500ml Hasarlı saçların yoğun tedavisinde etkili krem şampuan. Saç pulcuklarını düzleştirir; incelen, yıpranan ve kırılan saç tellerini onarır ve korur.   ÖZELLİKLER Saçın C bölgesinde etkili olan krem şampuan, saçı derinlemesine temizler, onarır ve saçın tüm gücünü geri kazandırır. Zayıflamış saçları, ağır hasarlı ve kimyasal işlemlerle yıpranmış saçları, özellikle saç rengi veya dönüşümler sonucu hasar gören saçları yapılandırır. Ağır hasar görmüş saç onarım derin, güçlü etkili olduğu ve yeni ve parlak güçlü gibi parlar.   İÇERİK Laktik Asit Saçın kalbinde iyonik bileşik..
72.00TL 60.00TL
KDV Hariç: 50.85TL
Absolut Repair Cellular Kadifemsi Hücresel Onarım Bakım Kremi 750ml Zayıflamış saçlar için yapılandırıcı bakım.  Derinlemesine yapılandırır ve zayıflamış, kırılmış, yıpranmış saç yüzeyine canlılık verir. ÖZELLİKLER Zayıflamış saçları, ağır hasarlı ve kimyasal yıpranmış saçları, özellikle saç rengi veya dönüşümler sonucu hasar gören saçları yapılandırır. Ağır hasar görmüş saç onarım derin, güçlü etkili olduğu ve yeni ve parlak güçlü gibi parlar.   TEKNOLOJİ Laktik Asit Saçın kalbinde iyonik bileşikler yükler ve saçın fiber kalbinde kortikal hücrelerin sağlam bir ağ oluşturur. Saç telini güçlendiren seramidler Pürüzsüzleştirici ..
104.00TL 86.00TL
KDV Hariç: 72.88TL
1 yorum yapılmış.
Absolut Repair Kadifemsi Hücresel Onarım Bakım Kremi 150ml Zayıflamış saçlar için yapılandırıcı bakım.  Derinlemesine yapılandırır ve zayıflamış, kırılmış, yıpranmış saç yüzeyine canlılık verir. ÖZELLİKLER Zayıflamış saçları, ağır hasarlı ve kimyasal yıpranmış saçları, özellikle saç rengi veya dönüşümler sonucu hasar gören saçları yapılandırır. Ağır hasar görmüş saç onarım derin, güçlü etkili olduğu ve yeni ve parlak güçlü gibi parlar.   İÇERİK Laktik Asit Saçın kalbinde iyonik bileşikler yükler ve saçın fiber kalbinde kortikal hücrelerin sağlam bir ağ oluşturur.  Saç telini güçlendiren seramidler Pürüzsüzleştirici ajanlar ..
64.00TL 49.00TL
KDV Hariç: 41.53TL
ÖZELLİKLER Isı ile aktive olan özel formül. Fön ve maşa gibi işlemlerde ısıya karşı saçları korur. Saçlarınızı yumuşatır ve parlaklık verir. Tüm saç tipleri için uygundur. Asi saçları %80 nemliliğe kadar 4 gün gün süre ile pürüzsüzleştirir ve elektriklenmeye karşı korur.   İÇERİK - Keratinoil Kompleksi Pro-Keratin: Saçtaki nem dengesini sağlar, saçın yapısını güçlendirir, parlaklık kazandırır. Kukui Çiçeği Yağı: Omega 6 ve Omega 3 içerir, saçı neme karşı korur. Çuha Çiçeği Yağı: Omega 6 içerir, saçı güçlendirir ve pürüzsüzleştirir.   KULLANIM Nemli ya da kuru saçlara uygulanabilir. Bir miktar ürünü ..
68.00TL 53.00TL
KDV Hariç: 44.92TL
ÖZELLİKLER Saçları onarır ve besler. Saçlarınızı yumuşatır ve parlaklık verir. Tüm saç tipleri için uygundur. Asi saçları %80 nemliliğe kadar 4 gün gün süre ile pürüzsüzleştirir ve elektriklenmeye karşı korur.   İÇERİK - Keratinoil Kompleksi Pro-Keratin: Saçtaki nem dengesini sağlar, saçın yapısını güçlendirir, parlaklık kazandırır. Kukui Çiçeği Yağı: Omega 6 ve Omega 3 içerir, saçı neme karşı korur. Çuha Çiçeği Yağı: Omega 6 içerir, saçı güçlendirir ve pürüzsüzleştirir.   KULLANIM Havlu ile ıslaklığı alınmış nemli saça tarak ile uygulayın. Durulayın. Gözlerle temas etmesi halinde derhal bol su ile ..
64.00TL 49.00TL
KDV Hariç: 41.53TL
Chroma Care Renk Tazeleyici Saç Kremi - Akaju 5 Kızıl Kahve Saçlar İçin - 150ml Kızıl kahve saçların rengini canladırarak baskın hale getirir ve parlayan kızıl yansımalı kahve tonları kazandırır. Saç rengini tazeler ve korur. Saçın varolan rengini korumaktan daha fazlasını yapar. ÖZELLİKLER Renklendirici pigmentler saçların rengiyle mükemmel bir uyum göstererek, rengi tazeler. Kökten uca eşit oranda mükemmel bir sonuç verir. Saçlarınızı yeni yansımalarla tazelemek istiyorsanız. Saçınızı boyatmaya gerek kalmadan, Chroma Care ile saçınıza özel yansımalar elde edin. İçeriğindeki kayısı yağı sayesinde, saçları yumuşak, parlak ve sağlıklı hale getirir. ..
50.00TL 42.00TL
KDV Hariç: 35.59TL
Chroma Care Renk Tazeleyici Saç Kremi - Ambre Cuivre 4 Bakır Saçlar İçin - 150ml Saçların bakır tonlarını canladırarak baskın hale getirir ve parlayan bakır yansımalar kazandırır. Saç rengini tazeler ve korur. Saçın varolan rengini korumaktan daha fazlasını yapar. ÖZELLİKLER Renklendirici pigmentler saçların rengiyle mükemmel bir uyum göstererek, rengi tazeler. Kökten uca eşit oranda mükemmel bir sonuç verir. Saçlarınızı yeni yansımalarla tazelemek istiyorsanız saçınızı boyatmaya gerek kalmadan, Chroma Care ile saçınıza özel yansımalar elde edin. İçeriğindeki kayısı yağı sayesinde, saçları yumuşak, parlak ve sağlıklı hale getirir.   İÇERİK ..
50.00TL 42.00TL
KDV Hariç: 35.59TL
Chroma Care Renk Tazeleyici Saç Kremi - Gold 3 Röfleli Saçlar İçin - 150ml Röfleli saçların sarı tonlarını canladırarak baskın hale getirir ve altın gibi parlayan yansımalar kazandırır. Saç rengini tazeler ve korur. Saçın varolan rengini korumaktan daha fazlasını yapar. ÖZELLİKLER Renklendirici pigmentler saçların rengiyle mükemmel bir uyum göstererek, rengi tazeler. Kökten uca eşit oranda mükemmel bir sonuç verir. Saçlarınızı yeni yansımalarla tazelemek istiyorsanız. Saçınızı boyatmaya gerek kalmadan, Chroma Care ile saçınıza özel yansımalar elde edin. İçeriğindeki kayısı yağı sayesinde, saçları yumuşak, parlak ve sağlıklı hale getirir.   İÇ..
50.00TL 42.00TL
KDV Hariç: 35.59TL
Chroma Care Renk Tazeleyici Saç Kremi - Irize 2 Sarı Saçlar İçin - 150ml Saçın sarı tonlarını canladırarak baskın hale getirir. Saç rengini tazeler ve korur. Saçın varolan rengini korumaktan daha fazlasını yapar. ÖZELLİKLER Renklendirici pigmentler saçların rengiyle mükemmel bir uyum göstererek, rengi tazeler. Kökten uca eşit oranda mükemmel bir sonuç verir. Saçlarınızı yeni yansımalarla tazelemek istiyorsanız. Saçınızı boyatmaya gerek kalmadan, Chroma Care ile saçınıza özel yansımalar elde edin. İçeriğindeki kayısı yağı sayesinde, saçları yumuşak, parlak ve sağlıklı hale getirir.   TEKNOLOJİ Kayısı Yağı İçeriğindeki renklendirici..
50.00TL 42.00TL
KDV Hariç: 35.59TL
Chroma Care Renk Tazeleyici Saç Kremi - Marron Chaud 34 Sarı Yansımalı Sıcak Kahve Saçlar İçin - 150ml Kahverengi saçların rengini canladırırak sıcak kahve tonları ve güneş gibi parlayan sarı yansımalar kazandırır. Saç rengini tazeler ve korur. Saçın varolan rengini korumaktan daha fazlasını yapar. ÖZELLİKLER Renklendirici pigmentler saçların rengiyle mükemmel bir uyum göstererek, rengi tazeler. Kökten uca eşit oranda mükemmel bir sonuç verir. Saçlarınızı yeni yansımalarla tazelemek istiyorsanız. Saçınızı boyatmaya gerek kalmadan, Chroma Care ile saçınıza özel yansımalar elde edin. İçeriğindeki kayısı yağı sayesinde, saçları yumuşak, parlak ve sağlıklı..
50.00TL 42.00TL
KDV Hariç: 35.59TL
Chroma Care Renk Tazeleyici Saç Kremi - Marron Froid 23 Yansımasız Soğuk Kahve Saçlar İçin - 150ml Yansıma içermeyen kahverengi saçların rengini canladırarak baskın hale getirir ve parlayan yoğun kahve tonları kazandırır. Saç rengini tazeler ve korur. Saçın varolan rengini korumaktan daha fazlasını yapar. ÖZELLİKLER Renklendirici pigmentler saçların rengiyle mükemmel bir uyum göstererek, rengi tazeler. Kökten uca eşit oranda mükemmel bir sonuç verir. Saçlarınızı yeni yansımalarla tazelemek istiyorsanız. Saçınızı boyatmaya gerek kalmadan, Chroma Care ile saçınıza özel yansımalar elde edin. İçeriğindeki kayısı yağı sayesinde, saçları yumuşak, parlak ve s..
50.00TL 42.00TL
KDV Hariç: 35.59TL
Chroma Care Renk Tazeleyici Saç Kremi - Rouge 6 Kızıl Saçlar İçin - 150ml Saçların kızıl ve kırmızı tonlarını canladırarak baskın hale getirir ve parlayan yoğun kızıl yansımalar kazandırır. Saç rengini tazeler ve korur. Saçın varolan rengini korumaktan daha fazlasını yapar. ÖZELLİKLER Renklendirici pigmentler saçların rengiyle mükemmel bir uyum göstererek, rengi tazeler. Kökten uca eşit oranda mükemmel bir sonuç verir. Saçlarınızı yeni yansımalarla tazelemek istiyorsanız. Saçınızı boyatmaya gerek kalmadan, Chroma Care ile saçınıza özel yansımalar elde edin. İçeriğindeki kayısı yağı sayesinde, saçları yumuşak, parlak ve sağlıklı hale getirir.   ..
50.00TL 42.00TL
KDV Hariç: 35.59TL
Fiberceutic Aşırı Yıpranmış Saçlar İçin Onarıcı Bakım Kremi 500ml Aşırı yıpranmış saçlar için saç botox'u. Derinlemesine dolgunlaştırıcı krem. ÖZELLİKLER Saçı yeniden yapılandırır. Derinlemesine dolgunlaştırır. İnce telli saçların dayanıklılığını arttırır.   İÇERİK Intra- Cylane teknolojisi ile saçlara botox yapan Fiberceutic salon bakımlarının etkisini evinizdede devam ettirir. Saçlar yeniden yapılanır ve kadifemsi bir yumuşaklık kazanır.   SAÇ TİPİ İnce telli saçlar ve aşırı yıpranmış saçlar.   KULLANIM Saçlar şampuanla yıkandıktan sonra, tüm saça uygulanır. Haftada bir kez ya da her yıkamada kull..
128.00TL 99.00TL
KDV Hariç: 83.90TL
Vitamino Color Bakım Kremi 150ml Saç rengi uzun süre korunur.  Saç rengini sabitleyici bakım kremi ÖZELLİKLER Saç bakım kremidir. Saç telini besler ve pürüssüzleştirir. Saç renginin parlaklığını uzun süre korur. Saçlar kolay taranır, ipeksi ve esnek bir doku kazanır.   İÇERİK Incell Teknolojisi (B Bölgesi: kütiküller) + Hydro-Resist  Incell saçın B Bölgesinde bulunan saç pulcukları (kütiküller) arasındaki çimento dokuyu güçlendirir ve saç telinin dayanıklılığını arttırır.  Hydro-Resist A bölgesinde, saçın dış yüzeyini bir film şeridi gibi sararak suyun birikmesini engeller.  E Vitamini türevi, UV filtresi, Magnezyum ..
64.00TL 50.00TL
KDV Hariç: 42.37TL
 • Kerastase Paris
 • Sebastian Professional
 • Loreal
 • Wella
 • Matrix
 • Schwarzkopf
 • osmo
 • nashi
 • PAUL MITCHELL
 • milk_shake
 • TIGI
 • OROFLUIDO
 • GOLDWELL
 • Davines


Sosyal Medyada Kozmoya
Canlı Destek
Profesyonel Kuaför Saç Bakım Ürünleri Satış ve Sipariş - ucuz ve uygun fiyatlar, hızlı kargo ve güvenli alışveriş.

DMCA.com 2013 Tüm hakları saklıdır.