Kerastase Şampuanlar

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
SET İÇERİĞİ 2 Adet Kerastase Specifique Aminexil Force R Dökülme Önleyici Serum 10x6ml 1 Adet Kerastase Specifique Bain Prevention Dökülme Önleyici Şampuan 250ml ..
371.00TL 254.00TL
KDV Hariç: 215.25TL
1 yorum yapılmış.
SET İÇERİĞİ 1 Adet Kerastase Specifique Aminexil Force R Dökülme Önleyici Serum 42x6ml 1 Adet Kerastase Specifique Bain Prevention Dökülme Önleyici Şampuan 250ml ..
601.00TL 389.00TL
KDV Hariç: 329.66TL
1 yorum yapılmış.
Kerastase Elixir Ultime Silikonsuz Parabensiz Argan Yağlı Şampuan 250ml Lanse edildiği günden beri, Kérastase’ın yıldız ürünü haline gelen Elixir Ultime, şimdi efsanevi yağların yeni bakım serisini sunuyor. Karışınızda Elixir Ultime 24 Karat! ÖZELLİKLER Tüm saç tipleri için 24 karat bakım. Kérastase’ın güzellik yağları içeren yeni Elixir Ultime 24 Karat bakımı, saça altın ışıltısı kazandırır, saçı besler ve korur. Silikon ve paraben içermez.  Saçları besler ve arındırır, nazikçe temizler. Saçları güçlendirir, yumuşaklık ve parlaklık kazandırır.   İÇERİK Mısır Yağı Mükemmel parlaklık için yumuşatıcı ve anti oksidan aktif mad..
72.00TL 63.00TL
KDV Hariç: 53.39TL
11 yorum yapılmış.
Kerastase Elixir Ultime Silikonsuz Parabensiz Argan Yağlı Şampuan 1000ml Lanse edildiği günden beri, Kérastase’ın yıldız ürünü haline gelen Elixir Ultime, şimdi efsanevi yağların yeni bakım serisini sunuyor. Karışınızda Elixir Ultime 24 Karat! ÖZELLİKLER Tüm saç tipleri için 24 karat bakım. Kérastase’ın güzellik yağları içeren yeni Elixir Ultime 24 Karat bakımı, saça altın ışıltısı kazandırır, saçı besler ve korur. Silikon ve paraben içermez.  Saçları besler ve arındırır, nazikçe temizler. Saçları güçlendirir, yumuşaklık ve parlaklık kazandırır.   İÇERİK Mısır Yağı Mükemmel parlaklık için yumuşatıcı ve anti oksidan aktif ma..
266.00TL 199.00TL
KDV Hariç: 168.64TL
Age Premium Bain Substantif Rejuvenating Gençleştirici Şampuan 1000ml Olgun saçlar için şampuan.   ÖZELLİKLER Saçlara yoğunluk ve hacim kazandırır. Saç telini kalınlaştırırak dayanıklılığını arttırır. Saç ve saç derisini derinlemesine temizler, nemlendirir ve korur. Olgun saçların yaşlanma belirtileriyle savaşır. UV filtresi ve anti-oksidanlarla saçı korur.   İÇERİK PRO-SUPPLENIUM SİSTEM Bu teknoloji içindeki 5 ana maddeyle 3 eylem gerçekleştirir. Kalsiyum Saç için gerekli temel mineral takviyesini yapar. Yıpranan saçları güçlendirir ve saçı koruyucu bir kalkan oluşturur.d F vitamini ve Seramid Saç telinin büy..
240.00TL 179.00TL
KDV Hariç: 151.69TL
Age Premium Bain Substantif Rejuvenating Gençleştirici Şampuan 250ml Olgun saçlar için şampuan. ÖZELLİKLER Saçlara yoğunluk ve hacim kazandırır. Saç telini kalınlaştırırak dayanıklılığını arttırır. Saç ve saç derisini derinlemesine temizler, nemlendirir ve korur. Olgun saçların yaşlanma belirtileriyle savaşır. UV filtresi ve anti-oksidanlarla saçı korur.   İÇERİK PRO-SUPPLENIUM SİSTEM - Bu teknoloji içindeki 5 ana maddeyle 3 eylem gerçekleştirir. Kalsiyum: Saç için gerekli temel mineral takviyesini yapar. Yıpranan saçları güçlendirir ve saçı koruyucu bir kalkan oluşturur. F vitamini ve Seramid: Saç telinin büyümesine k..
65.00TL 56.00TL
KDV Hariç: 47.46TL
Cristalliste Bain Cristal İnceTelli ve Uzun Saçlar İçin Silikonsuz Parabensiz Renklendiricisiz Şampuan 1000ml İnce telli ve uzun saçlar için parlaklık veren mükemmelleştirici şampuan. Silikonsuz, parabensiz ve renklendiricisiz saça zarar vermeyen özel formüle sahiptir. ÖZELLİKLER Saçı mükemmel bir şekilde temizler, parlatır ve hafifletir. Saç köklerini saflaştırır ve ağırlık yapmaz. Saç tellerini yeniden dengeler. İçerdiği yeni nesil temizleyici maddeler saçın lipit tabakasını bozmadan saçı kirlerden arındırır. Aydınlatıcı Likit Kompleksi ile zenginleştirilmiş formülü ile saç uzunluklarını ağırlaştırmadan güzel görünümlü hale getirir. K..
240.00TL 189.00TL
KDV Hariç: 160.17TL
Cristalliste Bain Cristal İnce Telli ve Uzun Saçlar İçin Silikonsuz Parabensiz Renklendiricisiz Şampuan 250ml İnce telli ve uzun saçlar için parlaklık veren mükemmelleştirici şampuan. Silikonsuz, parabensiz ve renklendiricisiz saça zarar vermeyen özel formüle sahiptir. ÖZELLİKLER Saçı mükemmel bir şekilde temizler, parlatır ve hafifletir. Saç köklerini saflaştırır ve ağırlık yapmaz. Saç tellerini yeniden dengeler. İçerdiği yeni nesil temizleyici maddeler saçın lipit tabakasını bozmadan saçı kirlerden arındırır. Aydınlatıcı Likit Kompleksi ile zenginleştirilmiş formülü ile saç uzunluklarını ağırlaştırmadan güzel görünümlü hale getirir. K..
65.00TL 58.00TL
KDV Hariç: 49.15TL
Cristalliste Bain Cristal Kalın Telli ve Uzun Saçlar İçin Silikonsuz Parabensiz Renklendiricisiz Şampuan 1000ml Kalın telli ve uzun saçlar için parlaklık veren mükemmelleştirici şampuan. Silikonsuz, parabensiz ve renklendiricisiz saça zarar vermeyen özel formüle sahiptir. ÖZELLİKLER Saçı mükemmel bir şekilde temizler, parlatır ve hafifletir. Saç köklerini saflaştırır ve ağırlık yapmaz. Saç tellerini yeniden dengeler. İçerdiği yeni nesil temizleyici maddeler saçın lipit tabakasını bozmadan saçı kirlerden arındırır. Aydınlatıcı Likit Kompleksi ile zenginleştirilmiş formülü ile saç uzunluklarını ağırlaştırmadan güzel görünümlü hale getirir. ..
240.00TL 179.00TL
KDV Hariç: 151.69TL
Cristalliste Bain Cristal Kalın Telli ve Uzun Saçlar İçin Silikonsuz Parabensiz Renklendiricisiz Şampuan 250ml Kalın telli ve uzun saçlar için parlaklık veren mükemmelleştirici şampuan. Silikonsuz, parabensiz ve renklendiricisiz saça zarar vermeyen özel formüle sahiptir. ÖZELLİKLER Saçı mükemmel bir şekilde temizler, parlatır ve hafifletir. Saç köklerini saflaştırır ve ağırlık yapmaz. Saç tellerini yeniden dengeler. İçerdiği yeni nesil temizleyici maddeler saçın lipit tabakasını bozmadan saçı kirlerden arındırır. Aydınlatıcı Likit Kompleksi ile zenginleştirilmiş formülü ile saç uzunluklarını ağırlaştırmadan güzel görünümlü hale getirir. ..
65.00TL 56.00TL
KDV Hariç: 47.46TL
Homme Bain Capital Force Anti Dandruff Erkekler İçin Kepeğe Karşı Etkili Günlük Bakım Şampuanı 1000ml Kepeğe karşı günlük etki. ERKEKLERİN ÖZEL İHTİYAÇLARI Saç Sermayesi Nedir? Her bireyin bir kısmı yenilenebilir olan bir saç sermayesi vardır. Doğal olarak erkekler her gün 50 ila 100 saç teli kaybederler. Yeni saç telleri anında bu saç tellerinin yerinde çıkmaya başlar. Ancak, yaşla beraber, saç dökülmesi giderek daha ciddi ve bölgesel bir hal alır; saç sermayesi yıpranır. Saç sermayesi sonsuza kadar yenilenemese de, canlandırılabilir ve korunabilir. Saç sermayesini yıpratan, üst üste gelen faktörler şunlardır: Sebum fazlası. Kepek...
240.00TL 179.00TL
KDV Hariç: 151.69TL
Homme Bain Capital Force Anti Dandruff Erkekler İçin Kepeğe Karşı Etkili Günlük Bakım Şampuanı 250ml Kepeğe karşı günlük etki. ERKEKLERİN ÖZEL İHTİYAÇLARI Saç Sermayesi Nedir? Her bireyin bir kısmı yenilenebilir olan bir saç sermayesi vardır. Doğal olarak erkekler her gün 50 ila 100 saç teli kaybederler. Yeni saç telleri anında bu saç tellerinin yerinde çıkmaya başlar. Ancak, yaşla beraber, saç dökülmesi giderek daha ciddi ve bölgesel bir hal alır; saç sermayesi yıpranır. Saç sermayesi sonsuza kadar yenilenemese de, canlandırılabilir ve korunabilir. Saç sermayesini yıpratan, üst üste gelen faktörler şunlardır: Sebum fazlası. Kepek. ..
63.00TL 55.00TL
KDV Hariç: 46.61TL
Homme Bain Capital Force Vita Energetique Erkekler İçin Enerji Veren Günlük Bakım Şampuanı 250ml Enerji veren günlük bakım. ERKEKLERİN ÖZEL İHTİYAÇLARI Saç Sermayesi Nedir? Her bireyin bir kısmı yenilenebilir olan bir saç sermayesi vardır. Doğal olarak erkekler her gün 50 ila 100 saç teli kaybederler. Yeni saç telleri anında bu saç tellerinin yerinde çıkmaya başlar. Ancak, yaşla beraber, saç dökülmesi giderek daha ciddi ve bölgesel bir hal alır; saç sermayesi yıpranır. Saç sermayesi sonsuza kadar yenilenemese de, canlandırılabilir ve korunabilir. Saç sermayesini yıpratan, üst üste gelen faktörler şunlardır. Sebum fazlası. Kepek. Saçların i..
240.00TL 179.00TL
KDV Hariç: 151.69TL
Homme Bain Capital Force Vita Energetique Erkekler İçin Enerji Veren Günlük Bakım Şampuanı 250ml Enerji veren günlük bakım. ERKEKLERİN ÖZEL İHTİYAÇLARI Saç Sermayesi Nedir? Her bireyin bir kısmı yenilenebilir olan bir saç sermayesi vardır. Doğal olarak erkekler her gün 50 ila 100 saç teli kaybederler. Yeni saç telleri anında bu saç tellerinin yerinde çıkmaya başlar. Ancak, yaşla beraber, saç dökülmesi giderek daha ciddi ve bölgesel bir hal alır; saç sermayesi yıpranır. Saç sermayesi sonsuza kadar yenilenemese de, canlandırılabilir ve korunabilir. Saç sermayesini yıpratan, üst üste gelen faktörler şunlardır. Sebum fazlası. Kepek. Saçların i..
63.00TL 55.00TL
KDV Hariç: 46.61TL
Homme Bain Capital Force Anti Oiliness Erkekler İçin Yağlanmaya Karşı Etkili Günlük Bakım Şampuanı 1000ml Yağlanmaya karşı günlük etki. ERKEKLERİN ÖZEL İHTİYAÇLARI Saç Sermayesi Nedir? Her bireyin bir kısmı yenilenebilir olan bir saç sermayesi vardır. Doğal olarak erkekler her gün 50 ila 100 saç teli kaybederler. Yeni saç telleri anında bu saç tellerinin yerinde çıkmaya başlar. Ancak, yaşla beraber, saç dökülmesi giderek daha ciddi ve bölgesel bir hal alır; saç sermayesi yıpranır. Saç sermayesi sonsuza kadar yenilenemese de, canlandırılabilir ve korunabilir. Saç sermayesini yıpratan, üst üste gelen faktörler şunlardır: Sebum fazlası Kep..
240.00TL 179.00TL
KDV Hariç: 151.69TL
Homme Bain Capital Force Anti Oiliness Erkekler İçin Yağlanmaya Karşı Etkili Günlük Bakım Şampuanı 250ml Yağlanmaya karşı günlük etki. ERKEKLERİN ÖZEL İHTİYAÇLARI Saç Sermayesi Nedir? Her bireyin bir kısmı yenilenebilir olan bir saç sermayesi vardır. Doğal olarak erkekler her gün 50 ila 100 saç teli kaybederler. Yeni saç telleri anında bu saç tellerinin yerinde çıkmaya başlar. Ancak, yaşla beraber, saç dökülmesi giderek daha ciddi ve bölgesel bir hal alır; saç sermayesi yıpranır. Saç sermayesi sonsuza kadar yenilenemese de, canlandırılabilir ve korunabilir. Saç sermayesini yıpratan, üst üste gelen faktörler şunlardır: Sebum fazlası Kepe..
63.00TL 55.00TL
KDV Hariç: 46.61TL
Homme Bain Capital Force Densifying Erkekler İçin Yoğunlaştırıcı Günlük Bakım Şampuanı 1000ml İncelme eğiliminde olan ve seyrek saçlar için güçlendirici yoğunlaştırıcı etki. ERKEKLERİN ÖZEL İHTİYAÇLARI Saç Sermayesi Nedir? Her bireyin bir kısmı yenilenebilir olan bir saç sermayesi vardır. Doğal olarak erkekler her gün 50 ila 100 saç teli kaybederler. Yeni saç telleri anında bu saç tellerinin yerinde çıkmaya başlar. Ancak, yaşla beraber, saç dökülmesi giderek daha ciddi ve bölgesel bir hal alır; saç sermayesi yıpranır. Saç sermayesi sonsuza kadar yenilenemese de, canlandırılabilir ve korunabilir. Saç sermayesini yıpratan, üst üste gelen faktörler şunl..
240.00TL 189.00TL
KDV Hariç: 160.17TL
1 yorum yapılmış.
ÖZELLİKLER Saç sermayesini güçlendirir. Yapı kazanmış saçlara ulaşmak için yoğunlaştırıcı etki. İncelme eğiliminde olan seyrek saçlar için idealdir.   ERKEKLERİN ÖZEL İHTİYAÇLARI Saç Sermayesi Nedir? Her bireyin bir kısmı yenilenebilir olan bir saç sermayesi vardır. Doğal olarak erkekler her gün 50 ila 100 saç teli kaybederler. Yeni saç telleri anında bu saç tellerinin yerinde çıkmaya başlar. Ancak, yaşla beraber, saç dökülmesi giderek daha ciddi ve bölgesel bir hal alır; saç sermayesi yıpranır. Saç sermayesi sonsuza kadar yenilenemese de, canlandırılabilir ve korunabilir. Saç sermayesini yıpratan, üst üste gelen faktörler şun..
63.00TL 57.00TL
KDV Hariç: 48.31TL
7 yorum yapılmış.
Nutritive Bain Nutri Thermique Çok Kuru Ve Hassaslaşmış Saçlar İçin Yoğun Besleyici Şampuan 1000ml Çok kuru ve hassaslaşmış saçlar için ısıyla aktif olan kökten uca yoğun, besleyici pürüzsüzleştirici bakım. Kurumaya karşı etkin koruma. Sonuçlar Saçların kurumasını önler. Saçlarınız için etkin temizleme aracı olarak çalışır. Isı altında, bakımın besleyici gücü etkinleşir. Saçlar uzun sureli beslenir, parlaklaşır ve ipeksi bir dokunuş kazanır. Saçları ısı şekillendiricilerinin, fönlerin zararlarına karşı korur.   Teknoloji   Thermo Intense Sistemi Saça glükoz, protein ve lipit veren Dosage Gluco-Active 3 içerir. Nemi hap..
240.00TL 179.00TL
KDV Hariç: 151.69TL
Nutritive Bain Nutri Thermique Çok Kuru Ve Hassaslaşmış Saçlar İçin Yoğun Besleyici Şampuan 250ml Çok kuru ve hassaslaşmış saçlar için ısıyla aktif olan kökten uca yoğun, besleyici pürüzsüzleştirici bakım. Kurumaya karşı etkin koruma. Sonuçlar Saçların kurumasını önler. Saçlarınız için etkin temizleme aracı olarak çalışır. Isı altında, bakımın besleyici gücü etkinleşir. Saçlar uzun sureli beslenir, parlaklaşır ve ipeksi bir dokunuş kazanır. Saçları ısı şekillendiricilerinin, fönlerin zararlarına karşı korur.   Teknoloji   Thermo Intense Sistemi Saça glükoz, protein ve lipit veren Dosage Gluco-Active 3 içerir. Nemi haps..
65.00TL 58.00TL
KDV Hariç: 49.15TL
4 yorum yapılmış.
Nutritive Bain Oleo Curl Bukleli, Kuru Ve Asi Saçlar İçin Bukle Belirginleştirici Yoğun Besleyici Şampuan 250ml Bukleli, kuru ve asi saçlar için kökten uca yoğun besleyici bukleleri canlandırıcı bakım. Kurumaya karşı etkin koruma. Sonuçlar Saçların kurumasını önler. Bukleleri belirginleştirir, canlandırır ve korur. Saçlarınız için etkin temizleme aracı olarak çalışır. Saç derisini besler. Saçların yumuşak, esnek, parlak ve hafif olmasını sağlar. Saçın kolay şekil almasını sağlar. Kendinizi gün boyunca ferahlamış ve güvende hissedersiniz.   Teknoloji   Nutri-Huile Bukle Koruyucu Aktifler   Saç Tipi Bukleli, ku..
65.00TL 56.00TL
KDV Hariç: 47.46TL
Reflection Bain Chroma Captive Boyalı Saçlar İçin Renk Koruyucu Şampuan 1000ml   Kullanma talimatı   1- Islak saçlara ve saç derisine parmak uçlarıyla iyice masaj yaparak uygulayın. 2- Etki etmesi için 1 dakika kadar bekletin. 3- Saçınıza su ilave edip emülsiyon yapın. 4- İyice durulayın. 5- Gözle temas etmesi halinde derhal bol su ile durulayın.     ..
240.00TL 179.00TL
KDV Hariç: 151.69TL
Reflection Bain Chroma Captive Boyalı Saçlar İçin Renk Koruyucu Şampuan 250ml Kullanma talimatı 1- Islak saçlara ve saç derisine parmak uçlarıyla iyice masaj yaparak uygulayın. 2- Etki etmesi için 1 dakika kadar bekletin. 3- Saçınıza su ilave edip emülsiyon yapın. 4- İyice durulayın. 5- Gözle temas etmesi halinde derhal bol su ile durulayın.     ..
65.00TL 56.00TL
KDV Hariç: 47.46TL
Reflection Bain Chroma Captive Boyalı Saçlar İçin Renk Koruyucu Şampuan 500ml Kullanma talimatı 1- Islak saçlara ve saç derisine parmak uçlarıyla iyice masaj yaparak uygulayın. 2- Etki etmesi için 1 dakika kadar bekletin. 3- Saçınıza su ilave edip emülsiyon yapın. 4- İyice durulayın. 5- Gözle temas etmesi halinde derhal bol su ile durulayın.     ..
108.00TL 99.00TL
KDV Hariç: 83.90TL
Reflection Bain Chroma Riche Boyalı ve Röfleli Hassaslaşmış Saçlar İçin Işıltı Veren Renk Koruyucu Şampuan 1000ml     Kullanma talimatı   1- Islak saçlara ve saç derisine parmak uçlarıyla iyice masaj yaparak uygulayın. 2- Etki etmesi için 1 dakika kadar bekletin. 3- Saçınıza su ilave edip emülsiyon yapın. 4- İyice durulayın. 5- Gözle temas etmesi halinde derhal bol su ile durulayın.     ..
240.00TL 179.00TL
KDV Hariç: 151.69TL
Reflection Bain Chroma Riche Boyalı ve Röfleli Hassaslaşmış Saçlar İçin Işıltı Veren Renk Koruyucu Şampuan 250ml     Kullanma talimatı   1- Islak saçlara ve saç derisine parmak uçlarıyla iyice masaj yaparak uygulayın. 2- Etki etmesi için 1 dakika kadar bekletin. 3- Saçınıza su ilave edip emülsiyon yapın. 4- İyice durulayın. 5- Gözle temas etmesi halinde derhal bol su ile durulayın.     ..
65.00TL 58.00TL
KDV Hariç: 49.15TL
Reflection Bain Chroma Riche Boyalı ve Röfleli Hassaslaşmış Saçlar İçin Işıltı Veren Renk Koruyucu Şampuan 500ml     Kullanma talimatı   1- Islak saçlara ve saç derisine parmak uçlarıyla iyice masaj yaparak uygulayın. 2- Etki etmesi için 1 dakika kadar bekletin. 3- Saçınıza su ilave edip emülsiyon yapın. 4- İyice durulayın. 5- Gözle temas etmesi halinde derhal bol su ile durulayın.     ..
108.00TL 99.00TL
KDV Hariç: 83.90TL
Reflection Chroma Sensitive Cleansing Balm Boyalı Saçlar İçin Renk Koruyucu Sülfatsız Parabensiz Silikonsuz Krem Şampuan 200ml     Kullanma talimatı   1- 3-7 pompa kadar, ıslak saçların uçlarına saç uzunluğu boyunca masaj yaparak uygulayın. 2- 3-5 dakika bekletin. 3- Saçınıza su ilave edip emülsiyon yapın. 4- İyice durulayın. 5- Krem Şampuanı, normalde kullandığınız şampuan ve maskeyle dönüşümlü olarak kullanabilirsiniz.   ..
96.00TL 82.00TL
KDV Hariç: 69.49TL
Reflection Chroma Sensitive Cleansing Balm Boyalı Saçlar İçin Renk Koruyucu Sülfatsız Parabensiz Silikonsuz Krem Şampuan 300ml     Kullanma talimatı   1- Islak saçların uçlarına saç uzunluğu boyunca masaj yaparak uygulayın. 2- 3-5 dakika bekletin. 3- Saçınıza su ilave edip emülsiyon yapın. 4- İyice durulayın. 5- Krem Şampuanı, normalde kullandığınız şampuan ve maskeyle dönüşümlü olarak kullanabilirsiniz.     ..
103.00TL 90.00TL
KDV Hariç: 76.27TL
Resistance Bain Age Recharge Canlılığını Kaybetmiş Saçlar ve Gergin Saç Derisi İçin Enerji Veren Yaşlanma Karşıtı Şampuan 1000ml Cansızlaşan saçları yeniden yapılandırır ve canlandırır. Gergin ve kuru saç derisini nemlendirir ve yumuşatır. TEKNOLOJİ Vita Refill Kompleksi SAÇ TİPİ Cansız saçlar ve gergin saç derisi. KULLANMA TALİMATI 1- Islak saçlara ve saç derisine parmak uçlarıyla iyice masaj yaparak uygulayın. 2- Etki etmesi için 1 dakika kadar bekletin. 3- Saçınıza su ilave edip emülsiyon yapın. 4- İyice durulayın. 5- Gözle temas etmesi halinde derhal bol su ile durulayın.     ..
240.00TL 179.00TL
KDV Hariç: 151.69TL
Resistance Bain Age Recharge Canlılığını Kaybetmiş Saçlar ve Gergin Saç Derisi İçin Enerji Veren Yaşlanma Karşıtı Şampuan 250ml Cansızlaşan saçları yeniden yapılandırır ve canlandırır. Gergin ve kuru saç derisini nemlendirir ve yumuşatır. TEKNOLOJİ Vita Refill Kompleksi SAÇ TİPİ Cansız saçlar ve gergin saç derisi.   KULLANMA TALİMATI 1- Islak saçlara ve saç derisine parmak uçlarıyla iyice masaj yaparak uygulayın. 2- Etki etmesi için 1 dakika kadar bekletin. 3- Saçınıza su ilave edip emülsiyon yapın. 4- İyice durulayın. 5- Gözle temas etmesi halinde derhal bol su ile durulayın.     ..
65.00TL 52.00TL
KDV Hariç: 44.07TL
Resistance Bain De Force Zayıflamış ve Hasarlı Saçlar İçin Yenileyici Güçlendirici Şampuan (Kuvvet Banyosu [1 2] ) 1000ml Yıpranmış, zayıflamış ve hasarlı saçları tedavi eder, sağlıklı bir hale getirir. Saçın içindeki hücrelerin çimentosunu yeniden yapılandırır. Saçları güçlendirir, korur ve parlaklık kazandırır. TEKNOLOJİ Vita Ciment Top Seal SAÇ TİPİ Yıpranmış saçlar, zayıflamış, güçsüz ve hasarlı saçlar.   KULLANMA TALİMATI 1- Islak saçlara ve saç derisine parmak uçlarıyla iyice masaj yaparak uygulayın. 2- Etki etmesi için 1 dakika kadar bekletin. 3- Saçınıza su ilave edip emülsiyon yapın. 4- İyice durulayın. ..
240.00TL 179.00TL
KDV Hariç: 151.69TL
Resistance Bain De Force Zayıflamış ve Hasarlı Saçlar İçin Yenileyici Güçlendirici Şampuan (Kuvvet Banyosu [1 2] ) 250ml Yıpranmış, zayıflamış ve hasarlı saçları tedavi eder, sağlıklı bir hale getirir. Saçın içindeki hücrelerin çimentosunu yeniden yapılandırır. Saçları güçlendirir, korur ve parlaklık kazandırır. TEKNOLOJİ Vita Ciment Top Seal SAÇ TİPİ Yıpranmış saçlar, zayıflamış, güçsüz ve hasarlı saçlar.   KULLANMA TALİMATI 1- Islak saçlara ve saç derisine parmak uçlarıyla iyice masaj yaparak uygulayın. 2- Etki etmesi için 1 dakika kadar bekletin. 3- Saçınıza su ilave edip emülsiyon yapın. 4- İyice durulayın. 5..
65.00TL 56.00TL
KDV Hariç: 47.46TL
Resistance Bain De Force Zayıflamış ve Hasarlı Saçlar İçin Yenileyici Güçlendirici Şampuan (Kuvvet Banyosu [1 2] ) 500ml Yıpranmış, zayıflamış ve hasarlı saçları tedavi eder, sağlıklı bir hale getirir. Saçın içindeki hücrelerin çimentosunu yeniden yapılandırır. Saçları güçlendirir, korur ve parlaklık kazandırır. TEKNOLOJİ Vita Ciment Top Seal SAÇ TİPİ Yıpranmış saçlar, zayıflamış, güçsüz ve hasarlı saçlar.   KULLANMA TALİMATI 1- Islak saçlara ve saç derisine parmak uçlarıyla iyice masaj yaparak uygulayın. 2- Etki etmesi için 1 dakika kadar bekletin. 3- Saçınıza su ilave edip emülsiyon yapın. 4- İyice durulayın. ..
108.00TL 99.00TL
KDV Hariç: 83.90TL
Resistance Bain Force Architecte Uçları Kırık Hasarlı ve Kırılgan Saçlar İçin Yeniden Yapılandırıcı Şampuan (Kuvvet Banyosu [3 4] ) 1000ml Hasarlı saçları tedavi eder, sağlıklı bir hale getirir. Saçın içindeki hücrelerin çimentosunu yeniden yapılandırır. Kolay kırılan saçları ve çatallaşmış saç uçlarını yeniden yapılandırarak onarır. Saçları güçlendirir, korur ve parlaklık kazandırır. TEKNOLOJİ Ciment Cylane Kompleksi SAÇ TİPİ Uçları çatallaşmış saçlar, kolay kırılan ve hasarlı saçlar. KULLANMA TALİMATI 1- Islak saçlara ve saç derisine parmak uçlarıyla iyice masaj yaparak uygulayın. 2- Etki etmesi için 1 dakika kadar bekletin. ..
240.00TL 189.00TL
KDV Hariç: 160.17TL
Resistance Bain Force Architecte Uçları Kırık Hasarlı ve Kırılgan Saçlar İçin Yeniden Yapılandırıcı Şampuan (Kuvvet Banyosu [3 4] ) 250ml Hasarlı saçları tedavi eder, sağlıklı bir hale getirir. Saçın içindeki hücrelerin çimentosunu yeniden yapılandırır. Kolay kırılan saçları ve çatallaşmış saç uçlarını yeniden yapılandırarak onarır. Saçları güçlendirir, korur ve parlaklık kazandırır. TEKNOLOJİ Ciment Cylane Kompleksi SAÇ TİPİ Uçları çatallaşmış saçlar, kolay kırılan ve hasarlı saçlar.   KULLANMA TALİMATI 1- Islak saçlara ve saç derisine parmak uçlarıyla iyice masaj yaparak uygulayın. 2- Etki etmesi için 1 dakika kadar bekletin...
65.00TL 58.00TL
KDV Hariç: 49.15TL
4 yorum yapılmış.
Resistance Bain Force Architecte Uçları Kırık Hasarlı ve Kırılgan Saçlar İçin Yeniden Yapılandırıcı Şampuan (Kuvvet Banyosu [3 4] ) 500ml Hasarlı saçları tedavi eder, sağlıklı bir hale getirir. Saçın içindeki hücrelerin çimentosunu yeniden yapılandırır. Kolay kırılan saçları ve çatallaşmış saç uçlarını yeniden yapılandırarak onarır. Saçları güçlendirir, korur ve parlaklık kazandırır. TEKNOLOJİ Ciment Cylane Kompleksi SAÇ TİPİ Uçları çatallaşmış saçlar, kolay kırılan ve hasarlı saçlar.   KULLANMA TALİMATI 1- Islak saçlara ve saç derisine parmak uçlarıyla iyice masaj yaparak uygulayın. 2- Etki etmesi için 1 dakika kadar bekletin...
108.00TL 99.00TL
KDV Hariç: 83.90TL
Resistance Bain Volumactive İnce ve Hasarlı Saçlar İçin Hacim Veren Güçlendirici Şampuan 1000ml Hasarlı saçları tedavi eder, sağlıklı bir hale getirir. İnce saçlara hacim kazandırır. Saçın içindeki hücrelerin çimentosunu yeniden yapılandırır. Saçları güçlendirir, korur ve parlaklık verir. TEKNOLOJİ Ampli Ciment Kompleksi SAÇ TİPİ İnce ve hasarlı saçlar.   KULLANMA TALİMATI 1- Islak saçlara ve saç derisine parmak uçlarıyla iyice masaj yaparak uygulayın. 2- Etki etmesi için 1 dakika kadar bekletin. 3- Saçınıza su ilave edip emülsiyon yapın. 4- İyice durulayın. 5- Gözle temas etmesi halinde derhal bol su ile duru..
240.00TL 179.00TL
KDV Hariç: 151.69TL
Resistance Bain Volumactive İnce ve Hasarlı Saçlar İçin Hacim Veren Güçlendirici Şampuan 250ml Hasarlı saçları tedavi eder, sağlıklı bir hale getirir. İnce saçlara hacim kazandırır. Saçın içindeki hücrelerin çimentosunu yeniden yapılandırır. Saçları güçlendirir, korur ve parlaklık verir. TEKNOLOJİ Ampli Ciment Kompleksi SAÇ TİPİ İnce ve hasarlı saçlar.   KULLANMA TALİMATI 1- Islak saçlara ve saç derisine parmak uçlarıyla iyice masaj yaparak uygulayın. 2- Etki etmesi için 1 dakika kadar bekletin. 3- Saçınıza su ilave edip emülsiyon yapın. 4- İyice durulayın. 5- Gözle temas etmesi halinde derhal bol su ile durul..
65.00TL 56.00TL
KDV Hariç: 47.46TL
Resistance Bain Volumactive İnce ve Hasarlı Saçlar İçin Hacim Veren Güçlendirici Şampuan 500ml Hasarlı saçları tedavi eder, sağlıklı bir hale getirir. İnce saçlara hacim kazandırır. Saçın içindeki hücrelerin çimentosunu yeniden yapılandırır. Saçları güçlendirir, korur ve parlaklık verir. TEKNOLOJİ Ampli Ciment Kompleksi SAÇ TİPİ İnce ve hasarlı saçlar.   KULLANMA TALİMATI 1- Islak saçlara ve saç derisine parmak uçlarıyla iyice masaj yaparak uygulayın. 2- Etki etmesi için 1 dakika kadar bekletin. 3- Saçınıza su ilave edip emülsiyon yapın. 4- İyice durulayın. 5- Gözle temas etmesi halinde derhal bol su ile durul..
108.00TL 99.00TL
KDV Hariç: 83.90TL
ÖZELLİKLER Saçın iç yapısını uzun süreli güçlendirir. Saç telini yoğunlaştırarak hacimlendirir. Pürüzsüzleştirir, ağırlaştırmadan parlaklık kazandırır.   İÇERİK - SYSTEM AMPLIFLEX Selüloz Pudra: Saç telini kalınlaştırarak hacimlendirir. Katyonik Polimerler: Kökten uca parlaklık ve yumuşaklık verir. Intra-cylane®: Uzun süreli olarak saç telininin iç yapısını güçlendirir. Stylight® Doku: Saça tam nüfuz eden hafif dokulandırıcı.    KULLANIM Islak saçlara ve saç derisine parmak uçlarıyla iyice masaj yaparak uygulayın. Etki etmesi için 1 dakika kadar bekletin. Saçını..
240.00TL 189.00TL
KDV Hariç: 160.17TL
ÖZELLİKLER Saçın iç yapısını uzun süreli güçlendirir. Saç telini yoğunlaştırarak hacimlendirir. Pürüzsüzleştirir, ağırlaştırmadan parlaklık kazandırır.   İÇERİK - SYSTEM AMPLIFLEX Selüloz Pudra: Saç telini kalınlaştırarak hacimlendirir. Katyonik Polimerler: Kökten uca parlaklık ve yumuşaklık verir. Intra-cylane®: Uzun süreli olarak saç telininin iç yapısını güçlendirir. Stylight® Doku: Saça tam nüfuz eden hafif dokulandırıcı.    KULLANIM Islak saçlara ve saç derisine parmak uçlarıyla iyice masaj yaparak uygulayın. Etki etmesi için 1 dakika kadar bekletin. Saçınız..
65.00TL 58.00TL
KDV Hariç: 49.15TL
1 yorum yapılmış.
Resistance Masque Force Architecte  Uçları Kırık Hasarlı ve Kırılgan Saçlar İçin Yeniden Yapılandırıcı Maske [3 4] 200ml Hasarlı saçları tedavi eder, sağlıklı bir hale getirir. Saçın içindeki hücrelerin çimentosunu yeniden yapılandırır. Kolay kırılan saçları ve çatallaşmış saç uçlarını yeniden yapılandırarak onarır. Saçları güçlendirir, korur ve parlaklık kazandırır. TEKNOLOJİ Ciment Cylane Kompleksi SAÇ TİPİ Uçları çatallaşmış saçlar, kolay kırılan ve hasarlı saçlar.   KULLANMA TALİMATI 1- Yıkanmış ve havluyla nemi alınmış saçların uçlarına saç uzunluğu boyunca masaj yaparak uygulayın. 2- Tarak yardımıyla tüm saça yayın. 3- ..
122.00TL 108.00TL
KDV Hariç: 91.53TL
4 yorum yapılmış.
Resistance Masque Force Architecte Uçları Kırık Hasarlı ve Kırılgan Saçlar İçin Yeniden Yapılandırıcı Maske [3 4] 500ml Hasarlı saçları tedavi eder, sağlıklı bir hale getirir. Saçın içindeki hücrelerin çimentosunu yeniden yapılandırır. Kolay kırılan saçları ve çatallaşmış saç uçlarını yeniden yapılandırarak onarır. Saçları güçlendirir, korur ve parlaklık kazandırır. TEKNOLOJİ Ciment Cylane Kompleksi SAÇ TİPİ Uçları çatallaşmış saçlar, kolay kırılan ve hasarlı saçlar.   KULLANMA TALİMATI 1- Yıkanmış ve havluyla nemi alınmış saçların uçlarına saç uzunluğu boyunca masaj yaparak uygulayın. 2- Tarak yardımıyla tüm saça yayın. 3- 5-1..
265.00TL 189.00TL
KDV Hariç: 160.17TL
Soleil Bain Apres Soleil Boyalı Saçlar İçin Güneş Sonrası Renk Koruyucu Onarıcı Yeniden Yapılandırıcı Şampuan 250ml Güneş, havuz ve deniz sonucu zarar görmüş, yıpranmış saçları onarır, besler ve güçlü hale getirir. Saçları yeniden yapılandırarak, boyalı saçların renklerine canlılık ve parlaklık kazandırır. Saça mükemmel pürüzsüzlük verir. Saçı güneşin zararlı etkilerinden, deniz suyundan ve klordan arındırır ve korur. TEKNOLOJİ Photo Defense Filter: Saç telinin bozulmasını önlemek için, güneşe maruz kalan saçtaki UV ışınlarını emer. Yumuşatıcı ve Pürüzsüzleştirici Polimerler: Uzun süreli yumuşaklık sağlar. Saçların kolay taranmasını sağlar. SAÇ TİPİ Gü..
65.00TL 56.00TL
KDV Hariç: 47.46TL
Soleil Lait Richesse Güneş Sonrası Onarıcı Saç Bakım Sütü 200ml ÖZELLİKLER Güneşe maruz kalan saçlar için hızlıca yumuşaklık ve parlaklık veren bakım. Güneşin UVA ve UVB ışınlarına ve deniz ya da klorlu suya maruz kalarak yıpranan saçlarınızı onarır ve nemlendirir. Saçınızı ağırlaştırmadan hemen pürüzsüzleştirir ve yumuşatarak saçınızın canlılığını geri kazandırır.   KULLANIM Güneşli günün sonrasında kullanın. Yıkanmış ve havlu ile kurutulmuş saça uygulayın. Saç boylarına ve uçlarına masaj yapın. 2-3 dakika bekletin. İyice durulayın.   ..
88.00TL 75.00TL
KDV Hariç: 63.56TL
Specifique Bain Clarifiant Yağlı Saç ve Saç Derisi İçin Arındırıcı Şampuan 250ml Yağlı saç derisini temizler. Saçın yağ dengesini düzenler. SONUÇLAR Saç derisindeki sebum fazlalığını temizler. Saçı sudaki kireçten arındırır. Saç derisini ideal ve doğal dengesine kavuşturur. TEKNOLOJİ Clarte Tonik Sistemi SAÇ TİPİ Yağlı saçlar.   KULLANMA TALİMATI 1- Islak saçlara ve saç derisine parmak uçlarıyla iyice masaj yaparak uygulayın. 2- Etki etmesi için 1 dakika kadar bekletin. 3- Saçınıza su ilave edip emülsiyon yapın. 4- İyice durulayın. 5- Gözle temas etmesi halinde derhal bol su ile durulayın. ..
65.00TL 56.00TL
KDV Hariç: 47.46TL
1 yorum yapılmış.
Specifique Bain Divalent Boyları Hassaslaşmış Saçlar ve Yağlı Saç Derisi İçin Çift Yönlü Dengeleyici Şampuan 250ml Yağlı saç derisini temizler. Hassaslaşmış saçların boy ve uçlarını besler. Anında ferahlık hissi verir. TEKNOLOJİ Iso Balance Sistemi SAÇ TİPİ Yağlı derisi ve hassaslaşmış saç boy ve uçları.   KULLANMA TALİMATI 1- Islak saçlara ve saç derisine parmak uçlarıyla iyice masaj yaparak uygulayın. 2- Etki etmesi için 1 dakika kadar bekletin. 3- Saçınıza su ilave edip emülsiyon yapın. 4- İyice durulayın. 5- Gözle temas etmesi halinde derhal bol su ile durulayın.     ..
65.00TL 56.00TL
KDV Hariç: 47.46TL
Specifique Bain Exfoliant Hydratant Anti Dandruff Kepeğe Karşı Etkili Nemlendirici Şampuan 1000ml Kuru saç derisini nemlendirir. Saç derisini kepekten arındırır. İlk uygulamadan itibaren yeni bir saç derisine sahip olmuşçasına hafiflik hissedilir. Anında ferahlık hissi verir. SONUÇLAR İlk kullanımdan itibaren etkisini hemen gosteren teknoloji saçlarinizi derinlemesine temizler. Kepeğin tekrar oluşmasını engeller. Saç derisini nemlendirir. Saç derisini ferahlatır ve saçları kökten uca temizler. Saç derisinden kepek ve pulları ortadan kaldırır. Kepek önleyici zinc pyrithione ile formüle edilmiştir. TEKNOLOJİ Zinc Pirition: Saç derisini temiz..
240.00TL 179.00TL
KDV Hariç: 151.69TL
Specifique Bain Exfoliant Hydratant Anti Dandruff Kepeğe Karşı Etkili Nemlendirici Şampuan 200ml Kuru saç derisini nemlendirir. Saç derisini kepekten arındırır. İlk uygulamadan itibaren yeni bir saç derisine sahip olmuşçasına hafiflik hissedilir. Anında ferahlık hissi verir. SONUÇLAR İlk kullanımdan itibaren etkisini hemen gosteren teknoloji saçlarinizi derinlemesine temizler. Kepeğin tekrar oluşmasını engeller. Saç derisini nemlendirir. Saç derisini ferahlatır ve saçları kökten uca temizler. Saç derisinden kepek ve pulları ortadan kaldırır. Kepek önleyici zinc pyrithione ile formüle edilmiştir. TEKNOLOJİ Zinc Pirition: Saç derisini temizl..
65.00TL 56.00TL
KDV Hariç: 47.46TL
1 yorum yapılmış.
Specifique Bain Exfoliant Purifiant Anti Dandruff Kepeğe Karşı Etkili Arındırıcı Şampuan 1000ml Yağlı saç derisini temizler. Saç derisini yağdan ve kepekten arındırır. İlk uygulamadan itibaren yeni bir saç derisine sahip olmuşçasına hafiflik hissedilir. Anında ferahlık hissi verir. SONUÇLAR İlk kullanımdan itibaren etkisini hemen gosteren teknoloji saçlarinizi derinlemesine temizler. Kepeğin tekrar oluşmasını engeller. Saç derisini ferahlatır ve saçları kökten uca temizler. Saç derisinden kepek ve pulları ortadan kaldırır. Kepek önleyici zinc pyrithione ile formüle edilmiştir. TEKNOLOJİ Zinc Pirition: Saç derisini temizler. Gliserin: Saç d..
240.00TL 179.00TL
KDV Hariç: 151.69TL
Specifique Bain Exfoliant Purifiant Anti Dandruff Kepeğe Karşı Etkili Arındırıcı Şampuan 200ml Yağlı saç derisini temizler. Saç derisini yağdan ve kepekten arındırır. İlk uygulamadan itibaren yeni bir saç derisine sahip olmuşçasına hafiflik hissedilir. Anında ferahlık hissi verir. SONUÇLAR İlk kullanımdan itibaren etkisini hemen gosteren teknoloji saçlarinizi derinlemesine temizler. Kepeğin tekrar oluşmasını engeller. Saç derisini ferahlatır ve saçları kökten uca temizler. Saç derisinden kepek ve pulları ortadan kaldırır. Kepek önleyici zinc pyrithione ile formüle edilmiştir. TEKNOLOJİ Zinc Pirition: Saç derisini temizler. Gliserin: Saç..
65.00TL 56.00TL
KDV Hariç: 47.46TL
ÖZELLİKLER Saç derisini uyarır.  İlk uygulamadan itibaren yeni bir saç derisine sahip olmuşçasına hafiflik hissedilir. Saçları yatıştırır ve düzenler. Saç dökülmesini önler. Günlük kullanıma uygundur.   TEKNOLOJİ Pro-Actif Sistem   SAÇ TİPİ Dökülme eğilimi gösteren tüm saç tipleri   KULLANMA TALİMATI Islak saça parmak uçlarınızla masaj yaparak uygulayın. 2-3 dakika bekletin. Saçınıza su ilave edip emülsiyon yapın. İyice durulayın. Tedaviyi Kerastase Cure Intensive Anti Chute Aminexil ile tamamlayabilirsiniz. ..
240.00TL 199.00TL
KDV Hariç: 168.64TL
ÖZELLİKLER Saç derisini uyarır.  İlk uygulamadan itibaren yeni bir saç derisine sahip olmuşçasına hafiflik hissedilir. Saçları yatıştırır ve düzenler. Saç dökülmesini önler. Günlük kullanıma uygundur.   TEKNOLOJİ Pro-Actif Sistem   SAÇ TİPİ Dökülme eğilimi gösteren tüm saç tipleri   KULLANMA TALİMATI Islak saça parmak uçlarınızla masaj yaparak uygulayın. 2-3 dakika bekletin. Saçınıza su ilave edip emülsiyon yapın. İyice durulayın. Tedaviyi Kerastase Cure Intensive Anti Chute Aminexil ile tamamlayabilirsiniz. ..
65.00TL 58.00TL
KDV Hariç: 49.15TL
3 yorum yapılmış.
ÖZELLİKLER Saç derisini uyarır.  İlk uygulamadan itibaren yeni bir saç derisine sahip olmuşçasına hafiflik hissedilir. Saçları yatıştırır ve düzenler. Saç dökülmesini önler. Günlük kullanıma uygundur.   TEKNOLOJİ Pro-Actif Sistem   SAÇ TİPİ Dökülme eğilimi gösteren tüm saç tipleri   KULLANMA TALİMATI Islak saça parmak uçlarınızla masaj yaparak uygulayın. 2-3 dakika bekletin. Saçınıza su ilave edip emülsiyon yapın. İyice durulayın. Tedaviyi Kerastase Cure Intensive Anti Chute Aminexil ile tamamlayabilirsiniz. ..
108.00TL 99.00TL
KDV Hariç: 83.90TL
1 yorum yapılmış.
Specifique Bain Vital Dermo Calm Hassas Saç Derisi ve Karma Yatıştırıcı Şampuan 1000ml Stresli ve hassas saç derisini yatıştırır ve rahatlatır. Saç derisini yumuşatır, kabuklanma ve kaşıntılar kaybolur. İlk uygulamadan itibaren yeni bir saç derisine sahip olmuşçasına hafiflik hissedilir. Saçları yumuşak ve esnek hale getirir. Saçların kolay taranmasını sağlar. Hipoalerjeniktir. TEKNOLOJİ Huile De Calophyllum SAÇ TİPİ Hassas ve stresli saç derisi ve kuru saçlar.   KULLANMA TALİMATI 1- Islak saça parmak uçlarınızla masaj yaparak uygulayın. 2- 2-3 dakika bekletin. 3- Saçınıza su ilave edip emülsiyon yapın. 4- İyice dur..
240.00TL 179.00TL
KDV Hariç: 151.69TL
Specifique Bain Vital Dermo Calm Hassas Saç Derisi ve Karma Yatıştırıcı Şampuan 250ml Stresli ve hassas saç derisini yatıştırır ve rahatlatır. Saç derisini yumuşatır, kabuklanma ve kaşıntılar kaybolur. İlk uygulamadan itibaren yeni bir saç derisine sahip olmuşçasına hafiflik hissedilir. Saçları yumuşak ve esnek hale getirir. Saçların kolay taranmasını sağlar. Hipoalerjeniktir. TEKNOLOJİ Huile De Calophyllum SAÇ TİPİ Hassas ve stresli saç derisi ve kuru saçlar.   KULLANMA TALİMATI 1- Islak saça parmak uçlarınızla masaj yaparak uygulayın. 2- 2-3 dakika bekletin. 3- Saçınıza su ilave edip emülsiyon yapın. 4- İyice duru..
65.00TL 56.00TL
KDV Hariç: 47.46TL
Specifique Bain Stimuliste GL İnce ve Zayıf Saçlar İçin Enerji Veren Dökülme Önleyici Şampuan 1000ml Saç derisini uyarır. Saçlara anında yoğunluk kazandırır. İlk uygulamadan itibaren yeni bir saç derisine sahip olmuşçasına hafiflik hissedilir. İnce ve zayıf saçları güçlendirerek, saç dökülmesini önler. TEKNOLOJİ Arginine + Gluco-Lipide Arginine: Saç folikülinin içerisindeki hareketi desteklemeye yardımcı olur. SAÇ TİPİ İnce ve zayıf saçlar.   KULLANMA TALİMATI 1- Islak saça parmak uçlarınızla masaj yaparak uygulayın. 2- 2-3 dakika bekletin. 3- Saçınıza su ilave edip emülsiyon yapın. 4- İyice durulayın. 5- Tedaviyi..
240.00TL 199.00TL
KDV Hariç: 168.64TL
Specifique Bain Stimuliste GL İnce ve Zayıf Saçlar İçin Enerji Veren Dökülme Önleyici Şampuan 250ml Saç derisini uyarır. Saçlara anında yoğunluk kazandırır. İlk uygulamadan itibaren yeni bir saç derisine sahip olmuşçasına hafiflik hissedilir. İnce ve zayıf saçları güçlendirerek, saç dökülmesini önler. TEKNOLOJİ Arginine + Gluco-Lipide Arginine: Saç folikülinin içerisindeki hareketi desteklemeye yardımcı olur. Gluco Lipide: Saç kökünün uyarılması için gerekli enerjiyi sağlar. SAÇ TİPİ İnce ve zayıf saçlar.   KULLANMA TALİMATI 1- Islak saça parmak uçlarınızla masaj yaparak uygulayın. 2- 2-3 dakika bekletin. 3- Saçınıza su ..
65.00TL 58.00TL
KDV Hariç: 49.15TL
7 yorum yapılmış.
Specifique Bain Vital Dermo Calm Hassas Saç Derisi ve Karma Yatıştırıcı Şampuan 1000ml Stresli ve hassas saç derisini yatıştırır ve rahatlatır. Saç derisini nemlendirir, kabuklanma ve kaşıntılar kaybolur. İlk uygulamadan itibaren yeni bir saç derisine sahip olmuşçasına hafiflik hissedilir. Saçları yumuşak, esnek ve parlak hale getirir. Hipoalerjeniktir. TEKNOLOJİ Huile De Calophyllum SAÇ TİPİ Hassas ve stresli saç derisi ve karma saçlar.   KULLANMA TALİMATI 1- Islak saça parmak uçlarınızla masaj yaparak uygulayın. 2- 2-3 dakika bekletin. 3- Saçınıza su ilave edip emülsiyon yapın. 4- İyice durulayın.   ..
240.00TL 179.00TL
KDV Hariç: 151.69TL
Specifique Bain Vital Dermo Calm Hassas Saç Derisi ve Karma Yatıştırıcı Şampuan 250ml Stresli ve hassas saç derisini yatıştırır ve rahatlatır. Saç derisini nemlendirir, kabuklanma ve kaşıntılar kaybolur. İlk uygulamadan itibaren yeni bir saç derisine sahip olmuşçasına hafiflik hissedilir. Saçları yumuşak, esnek ve parlak hale getirir. Hipoalerjeniktir. TEKNOLOJİ Huile De Calophyllum SAÇ TİPİ Hassas ve stresli saç derisi ve karma saçlar.   KULLANMA TALİMATI 1- Islak saça parmak uçlarınızla masaj yaparak uygulayın. 2- 2-3 dakika bekletin. 3- Saçınıza su ilave edip emülsiyon yapın. 4- İyice durulayın.     ..
65.00TL 56.00TL
KDV Hariç: 47.46TL
Specifique Bain Vital Dermo Calm Hassas Saç Derisi ve Karma Yatıştırıcı Şampuan 500ml Stresli ve hassas saç derisini yatıştırır ve rahatlatır. Saç derisini nemlendirir, kabuklanma ve kaşıntılar kaybolur. İlk uygulamadan itibaren yeni bir saç derisine sahip olmuşçasına hafiflik hissedilir. Saçları yumuşak, esnek ve parlak hale getirir. Hipoalerjeniktir. TEKNOLOJİ Huile De Calophyllum SAÇ TİPİ Hassas ve stresli saç derisi ve karma saçlar.   KULLANMA TALİMATI 1- Islak saça parmak uçlarınızla masaj yaparak uygulayın. 2- 2-3 dakika bekletin. 3- Saçınıza su ilave edip emülsiyon yapın. 4- İyice durulayın. ..
108.00TL 99.00TL
KDV Hariç: 83.90TL
Nutritive Bain Oleo Relax Kuru Ve Asi Saçlar İçin Düzleştirici Yoğun Besleyici Şampuan 1000ml Kuru ve asi saçlar için kökten uca yoğun besleyici pürüzsüzleştirici düzleştirici bakım. Kurumaya karşı etkin koruma.   Sonuçlar Saçların kurumasını önler. Saçlarınız için etkin temizleme aracı olarak çalışır. Katyonik Polimerler ile saçları nazikçe besler. Saç telini Silikon Türevleri ile pürüzsüzleştirir ve korur. Saç derisini besler. Saçların yumuşak, esnek, parlak ve hafif olmasını sağlar. Saçın kolay şekil almasını sağlar. Kendinizi gün boyunca ferahlamış ve güvende hissedersiniz.   Teknoloji   Shora Ağacı Yağları A..
240.00TL 179.00TL
KDV Hariç: 151.69TL
Nutritive Bain Oleo Relax Kuru Ve Asi Saçlar İçin Düzleştirici Yoğun Besleyici Şampuan 250ml Kuru ve asi saçlar için kökten uca yoğun besleyici pürüzsüzleştirici düzleştirici bakım. Kurumaya karşı etkin koruma. Sonuçlar Saçların kurumasını önler. Saçlarınız için etkin temizleme aracı olarak çalışır. Katyonik Polimerler ile saçları nazikçe besler. Saç telini Silikon Türevleri ile pürüzsüzleştirir ve korur. Saç derisini besler. Saçların yumuşak, esnek, parlak ve hafif olmasını sağlar. Saçın kolay şekil almasını sağlar. Kendinizi gün boyunca ferahlamış ve güvende hissedersiniz.   Teknoloji   Shora Ağacı Yağları Aktif Si..
65.00TL 56.00TL
KDV Hariç: 47.46TL
Nutritive Bain Oleo Relax Kuru Ve Asi Saçlar İçin Düzleştirici Yoğun Besleyici Şampuan 500ml Kuru ve asi saçlar için kökten uca yoğun besleyici pürüzsüzleştirici düzleştirici bakım. Kurumaya karşı etkin koruma. Sonuçlar Saçların kurumasını önler. Saçlarınız için etkin temizleme aracı olarak çalışır. Katyonik Polimerler ile saçları nazikçe besler. Saç telini Silikon Türevleri ile pürüzsüzleştirir ve korur. Saç derisini besler. Saçların yumuşak, esnek, parlak ve hafif olmasını sağlar. Saçın kolay şekil almasını sağlar. Kendinizi gün boyunca ferahlamış ve güvende hissedersiniz.   Teknoloji   Shora Ağacı Yağları Aktif Si..
108.00TL 99.00TL
KDV Hariç: 83.90TL
Nutritive Bain Satin 1 Normal Ve Az Hassaslaşmış Saçlar İçin Yoğun Besleyici Şampuan 250ml Normal ve az hassaslaşmış saçlar için kökten uca yoğun besleyici pürüzsüzleştirici bakım. Sonuçlar Saçlarınız için etkin temizleme aracı olarak çalışır. Katyonik Polimerler ile saçları nazikçe besler. Saç telini Silikon Türevleri ile pürüzsüzleştirir ve korur. Saç derisini besler. Saçların yumuşak, esnek, parlak ve hafif olmasını sağlar. Saçın kolay şekil almasını sağlar. Kendinizi gün boyunca ferahlamış ve güvende hissedersiniz.   Teknoloji   Gluco-Active    Besleyici dozu hafif   1100 PPM Karbonhidrat+Protein+Lipid ..
240.00TL 179.00TL
KDV Hariç: 151.69TL
Nutritive Bain Satin 1 Normal Ve Az Hassaslaşmış Saçlar İçin Yoğun Besleyici Şampuan 250ml Normal ve az hassaslaşmış saçlar için kökten uca yoğun besleyici pürüzsüzleştirici bakım. Sonuçlar Saçlarınız için etkin temizleme aracı olarak çalışır. Katyonik Polimerler ile saçları nazikçe besler. Saç telini Silikon Türevleri ile pürüzsüzleştirir ve korur. Saç derisini besler. Saçların yumuşak, esnek, parlak ve hafif olmasını sağlar. Saçın kolay şekil almasını sağlar. Kendinizi gün boyunca ferahlamış ve güvende hissedersiniz.   Teknoloji   Gluco-Active    Besleyici dozu hafif   1100 PPM Karbonhidrat+Protein+Lipid ..
65.00TL 56.00TL
KDV Hariç: 47.46TL
Nutritive Bain Satin 1 Normal Ve Az Hassaslaşmış Saçlar İçin Yoğun Besleyici Şampuan 500ml Normal ve az hassaslaşmış saçlar için kökten uca yoğun besleyici pürüzsüzleştirici bakım. Sonuçlar Saçlarınız için etkin temizleme aracı olarak çalışır. Katyonik Polimerler ile saçları nazikçe besler. Saç telini Silikon Türevleri ile pürüzsüzleştirir ve korur. Saç derisini besler. Saçların yumuşak, esnek, parlak ve hafif olmasını sağlar. Saçın kolay şekil almasını sağlar. Kendinizi gün boyunca ferahlamış ve güvende hissedersiniz.   Teknoloji   Gluco-Active    Besleyici dozu hafif   1100 PPM Karbonhidrat+Protein+Lipid ..
108.00TL 99.00TL
KDV Hariç: 83.90TL
Nutritive Bain Satin 2 Kuru Ve Hassaslaşmış Saçlar İçin Yoğun Besleyici Şampuan 1000ml Kuru ve hassaslaşmış saçlar için kökten uca yoğun besleyici pürüzsüzleştirici bakım. Kurumaya karşı etkin koruma.   Sonuçlar Saçların kurumasını önler. Saçlarınız için etkin temizleme aracı olarak çalışır. Katyonik Polimerler ile saçları nazikçe besler. Saç telini Silikon Türevleri ile pürüzsüzleştirir ve korur. Saç derisini besler. Saçların yumuşak, esnek, parlak ve hafif olmasını sağlar. Saçın kolay şekil almasını sağlar. Kendinizi gün boyunca ferahlamış ve güvende hissedersiniz.   Teknoloji   Gluco-Active   Besleyici doz..
240.00TL 179.00TL
KDV Hariç: 151.69TL
Nutritive Bain Satin 2 Kuru Ve Hassaslaşmış Saçlar İçin Yoğun Besleyici Şampuan 250ml Kuru ve hassaslaşmış saçlar için kökten uca yoğun besleyici pürüzsüzleştirici bakım. Kurumaya karşı etkin koruma. Sonuçlar Saçların kurumasını önler. Saçlarınız için etkin temizleme aracı olarak çalışır. Katyonik Polimerler ile saçları nazikçe besler. Saç telini Silikon Türevleri ile pürüzsüzleştirir ve korur. Saç derisini besler. Saçların yumuşak, esnek, parlak ve hafif olmasını sağlar. Saçın kolay şekil almasını sağlar. Kendinizi gün boyunca ferahlamış ve güvende hissedersiniz.   Teknoloji   Gluco-Active   Besleyici dozu zengi..
65.00TL 58.00TL
KDV Hariç: 49.15TL
Nutritive Bain Satin 2 Kuru Ve Hassaslaşmış Saçlar İçin Yoğun Besleyici Şampuan 500ml Kuru ve hassaslaşmış saçlar için kökten uca yoğun besleyici pürüzsüzleştirici bakım. Kurumaya karşı etkin koruma. Sonuçlar Saçların kurumasını önler. Saçlarınız için etkin temizleme aracı olarak çalışır. Katyonik Polimerler ile saçları nazikçe besler. Saç telini Silikon Türevleri ile pürüzsüzleştirir ve korur. Saç derisini besler. Saçların yumuşak, esnek, parlak ve hafif olmasını sağlar. Saçın kolay şekil almasını sağlar. Kendinizi gün boyunca ferahlamış ve güvende hissedersiniz.   Teknoloji   Gluco-Active   Besleyici dozu zengi..
108.00TL 99.00TL
KDV Hariç: 83.90TL
 • Kerastase Paris
 • Sebastian Professional
 • Loreal
 • Wella
 • Matrix
 • Schwarzkopf
 • osmo
 • nashi
 • PAUL MITCHELL
 • milk_shake
 • Kitoko
 • TIGI
 • OROFLUIDO
 • GOLDWELL


Sosyal Medyada Kozmoya
Canlı Destek
Profesyonel Kuaför Saç Bakım Ürünleri Satış ve Sipariş - ucuz ve uygun fiyatlar, hızlı kargo ve güvenli alışveriş.

DMCA.com 2013 Tüm hakları saklıdır.