Saç Açıcılar

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
ÖZELLİKLER Lanolin (Yün yağı özü) ve doğal elementlerle ekstra yumuşak bileşim saçın yapısını bozmadan açar, saçlara parlaklık ve nem kazandırır. Güçlü açma etkisi sayesinde parça ya da tüm saçta açma işlemlerinde sarı efekti bırakmaz. Saç diplerine yakın bile uygulanabilir. Amonyak içermediği için kötü kokmaz, solunumla ilgili tehlike yaratmaz.  7 tona kadar açar.   KULLANIM 30gr açıcı ile 60gr 10-20-30-40vol. oksidan karıştırılır (1:2). Daha iyisonuçlar için OXY Clear Blue kullanınız. Uygulama süresi ile daha fazla ton açılabilir. Bekleme süresi: Ortalama 25 - 45 dk. (Bekleme süresi oranında açma derecesi artar.) ..
96.00TL 75.00TL
KDV Hariç: 63.56TL
MATRIX Light Master Toz Açıcı 500gr. Matrix markasından panthenol içerikli bu ileri seviye açıcı, sonsuz kreatif potansiyeli ortaya çıkarabilmek için daha açık sonuçlar veriyor.   ÖZELLİKLER Yeni açıcı etkiyi artıran maddeler oksijeni daha hızlı ama kontrollü bir şekilde serbest bırakıyor. Mükemmel dengedeki açma işlemi ile sıcak sarı tonların oluşması önleniyor. Saçlar artık 8 tona kadar açılabiliyor, üstelik bu işlem V-Light ile karşılaştırıldığında %20 daha hızlı gerçekleştirilebiliyor.   İÇİNDEKİLER Panthenol içerir.   ÖNERİLEN SAÇ TİPİ Kimyasal uygulama yapılabilecek kadar sağlıklı olan saçlarda kullanılabilir. Koyu tonlarda daha iyi sonuç alınır..
80.00TL 68.00TL
KDV Hariç: 57.63TL
MATRIX V-Light Toz Açıcı 500gr. Çok hızlı, nemlendirici ve tozdan arındırıcı renk açıcı. Maksimum renk açma etkisi 7 tona kadardır. ÖZELLİKLERİ: İçerdiği nemlendirici pantonel ile renk açımı sırasında saçı korur. Tozdan arındırıcı teknolojisi ürünü saça yaymayı ve karıştırmayı kolaylaştırır. Bütün sarı tonları için idealdir.   İÇİNDEKİLER: PANTENOL Saçı nemlendirmeye yardımcı olur.   ÖNERİLEN SAÇ TİPİ: Kimyasal uygulama yapılabilecek kadar sağlıklı olan saçlarda kullanılabilir. Koyu tonlarda daha iyi sonuç alınır.   KULLANIMI: 1 kaşık toz V LIGHT Matrix Krem Oksidan   Not: Saç derisi teknikleri için sadece 20 volüm kullanınız..
140.00TL 119.00TL
KDV Hariç: 100.85TL
AÇIKLAMA Boya öncesi baz yumşatıcı 3 tona kadar hızlı açıcı yağ TEKNOLOJİ Açıcı   KALICILIK Yok   AÇICILIK 1/2 - 3 ton kadar   BEKLEME SÜRESİ İstenen sonuca göre açık havada 10-30 dk   UYARILAR Amonyak içerir. Tercihen tek kullanımlık özel eldiven kullanınız. Saç deriniz hassas ise ya da tahriş olmuşsa kullanmayınız. En fazla 30vol oksidanlar ile kullanınız. Kirpik, kaş ve saç açma dışında kullanmayınız. Göz ile temas halinde hemen bol su ile yıkayınız. Lens kullanıyorsa gözlerinizi yıkamadan önce çıkarınız. Bekleme sürelerine uyunuz, ılık su ile durulayınız. Çocuklarda  kullanmayın. ..
157.00TL 115.00TL
KDV Hariç: 97.46TL
ÖZELLİKLER Açıcı servisi sırasında saçın yapısının bozulmasına izin vermemek için kullanılır. 8 Tona kadar açar ve diğer toz açıcılara göre hızlı etki eder. Yüksek tutucu dokuya sahiptir. Infinie platine, Pro-Keratin ile zenginleştirilmiş ilk toz açıcıdır ve saçı mükemmel besler. Pro-Keratin saça amino asit sağlar ve saçın keratin içeriğini yenilemesini sağlayan bir molekül kompleksidir. Parlak ve ışıldayan renk sonucu sağlar. Saçın yapısını güçlendirme etkisi sağlar. En doğru sonuçlar için güçlü biçimde saça nüfuz eder.  Her açma tekniğine uygundur: Pakette röfle , tüm saça uygulama, açıkta röfle. Kremsi dokusu ..
110.00TL 86.00TL
KDV Hariç: 72.88TL
ÖZELLİKLER Altın rengi röfleler ve ekspres servis Amonyaksız ve kokusuz bu yeni teknoloji sayesinde artık doğal ve parlak röfleler, yumuşak ve parlak saçlar elde etmek mümkün. Hoş kokulu, amonyaksız yeni teknolojisiyle Majimeshes; ışıltı, doğal görünümlü röfleler ve yumuşak, parlak saçlar sağlar. Kullanma kolaylığı olan parfümlü kremsi bir karışımdır. Pembe renklidir. TEKNOLOJİ Yeni 3 oleosfer kompleksi:  Korunan saç teli: Kolay taranır, yumuşak ve göz alıcı sarışınlıkta saçlar.  Eşsiz Stop & Go Teknolojisi ile saçlar çok daha parlak ve hareketli.   AÇICILIK Doğal saçları 5 tona kadar açar. Bo..
75.00TL 41.00TL
KDV Hariç: 34.75TL
3 yorum yapılmış.
ÖZELLİKLER Komple açma işlemleri ya da paketli baleyajlarda kullanılır Kesiminizi ortaya çıkarmak için sonsuz yansıma seçeneği, yaz sarışınlığı ya da çocukluğunuzdaki renk...  Platifiz Précision ile doğal ve parlak açma işlemlerinin tamamı mümkün.  Sadece 20 veya 30 volumluk oksidan kremler ile karıştırılmak için yaratılmış Platifiz Precision aynı zamanda çok iyi bir verim sunarken, saç köklerinden uçlara kadar daha yüksek bir kullanım kalitesi ve iyi bir tutuculuk sağlar. Karışım sonucu elden edilen krem maske kıvamı, alışagelmiş tozlara nazaran daha az miktarda toz açıcı kullanımı gerektirir. TEKNOLOJİ Üstün Nitelikte Formül..
180.00TL 75.00TL
KDV Hariç: 63.56TL
ÖZELLİKLER Yeni baleyaj ve röfle servisi. Saç dokusu hiç olmadığı kadar yumuşak, anında sarışınlık Saç teline tamamen saygılı. Göz alıcı parlaklıkta bir sarışınlık için saçın yapıtaşları korunur ve saç teli yumuşar. Platinium baleyaj ve röflelerde kullanılmak üzere yalnızca salonlarda uygulanmaktadır.   İÇERİK Platinium Sistemi: Nutricéride TM ve beyaz balmumu içeren açıcı hamur formülü saç telini koruyan lipitler ve besleyici oksidan krem ile sinerji oluşturur.    AÇICILIK 6 tona kadar     KULLANMA TALİMATI   UYARILAR Saçların açılması dışında, kaş ve kirpik gibi herhangi bir kullanım için uygulanmamlıdır. Göz..
192.00TL 99.00TL
KDV Hariç: 83.90TL
1 yorum yapılmış.
ÖZELLİKLER Saç teline optimum saygı. Göz alıcı parlaklıkta bir sarışınlık için saçın yapıtaşları korunur ve saç teli yumuşar.  Platinium Plus komple ya da kısmi açma işlemlerinde, baleyaj ve röflelerde kullanılmak üzere yalnızca salonlarda uygulanmaktadır.    İÇERİK Platinium Sistemi Nutricéride TM ve beyaz balmumu içeren açıcı hamur formülü saç telini koruyan lipitler ve besleyici oksidan krem ile sinerji oluşturur.    AÇICILIK 7 tona kadar   KULLANMA TALİMATI   UYARILAR Saçların açılması dışında, kaş ve kirpik gibi herhangi bir kullanım için uygulanmamlıdır. Gözlerle temastan kaçınınız, temas..
192.00TL 99.00TL
KDV Hariç: 83.90TL
 • Kerastase Paris
 • Sebastian Professional
 • Loreal
 • Wella
 • Matrix
 • Schwarzkopf
 • osmo
 • nashi
 • PAUL MITCHELL
 • milk_shake
 • TIGI
 • OROFLUIDO
 • GOLDWELL
 • Davines


Sosyal Medyada Kozmoya
Canlı Destek
Profesyonel Kuaför Saç Bakım Ürünleri Satış ve Sipariş - ucuz ve uygun fiyatlar, hızlı kargo ve güvenli alışveriş.

DMCA.com 2013 Tüm hakları saklıdır.